';

Малярна стрічка синя 48мм х 20м

38,82 грн

рекомендованная розничная цена
щільно прилягає до поверхні
не залишає слідів після видалення
легко видалити з поверхні
водостійка

Малярна стрічка (малярний скотч, креп) – різновид клейких стрічок, основою якого є злегка гофрований папір, який, завдяки своїй структурі, при попаданні фарби або іншої рідини вбирає її і не дозволяє стікати. На папір нанесений спеціальний клейовий склад. Специфіка клейового шару обумовлює високі адгезійні властивості стрічки в поєднанні з легким видаленням плівки з будь-якої поверхні.

Технічний опис

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну парію продукції, кожена партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Даний тип стрічки застосовується для багатьох видів ремонтних, оздоблювальних робіт на зовнішній стороні фасадів, стійка до ультрафіолетових випромінювань. Використовується при проведенні фарбувальних, малярних і ремонтних робіт, для обмеження району фарбування, а також для кріплення покриття, що захищає поверхню від попадання фарби та інших видів забруднення.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити.

Виконання робіт

Малярна стрічка наноситься тільки на чисту та суху поверхню з достатнім притиском. Рекомендована температура при проведенні робіт – не нижче +10 С. Виконавши ці вимоги малярна стрічка прослужить вам довго та буде видалена без залишку клею на поверхні.

Умови зберігання

Стрічка повинна зберігатися запакованою в сухому місці при температурі від +10 С до +50 С. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Термін придатності необмежений

Склад: хлопок – 70%; полиестер – 30%
Колір основи: чорний
Цвет ПВХ: синій
Класс вязки: 7
Размер: 10
Вес пары: 81 г.
Количество пар в групповой упаковке: 200