';

Малярна стрічка жовта 24 мм х 20 м

10,62 грн

рекомендованная розничная цена
щільно прилягає до поверхні
запобігає забрудненню поверхні
чітка границя кольору
чітка границя кольору

Малярна стрічка (малярний скотч, креп) – різновид клейких стрічок, основою якого є злегка гофрований папір, який, завдяки своїй структурі, при попаданні фарби або іншої рідини вбирає її і не дозволяє стікати. На папір нанесений спеціальний клейовий склад. Специфіка клейового шару обумовлює високі адгезійні властивості стрічки в поєднанні з легким видаленням плівки з будь-якої поверхні.

Технічний опис

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну парію продукції, кожена партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Використовується при проведенні фарбувальних, малярних і ремонтних робіт: для обмеження району фарбування, а також для кріплення покриття, що захищає поверхню від попадання фарби та інших видів забруднення.

Підготовка основи

Малярна стрічка наноситься тільки на чисту та суху поверхню з достатнім притиском. Рекомендована температура при проведенні робіт – не нижче +10 оС. Виконавши ці вимоги малярна стрічка прослужить вам довго та буде видалена без залишку клею на поверхні.

Виконання робіт

Малярна стрічка наноситься тільки на чисту та суху поверхню з достатнім притиском. Рекомендована температура при проведенні робіт – не нижче +10 С. Виконавши ці вимоги малярна стрічка прослужить вам довго та буде видалена без залишку клею на поверхні.

Умови зберігання

Стрічка повинна зберігатися запакованою в сухому місці при температурі від +10 С до +50 С. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів.алена без залишку клею на поверхні. Термін придатності необмежений

Склад: хлопок – 70%; полиестер – 30%
Колір основи: чорний
Цвет ПВХ: синій
Класс вязки: 7
Размер: 10
Вес пары: 81 г.
Количество пар в групповой упаковке: 200