';

І21 ЗИМА Суміш для армування і приклеювання ППС, 25 кг

145,58 грн

паропроникна
універсальна
зручна в використанні
стійка до сповзання

Клейова суміш призначена для виконання армуючого шару з та приклеювання пінополістирольних плит

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Клейова суміш призначена для виконання армуючого шару з покращеними гідроізолюючими властивостями та приклеювання пінополістирольних плит при утепленні фасадів будівель.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути рівною, сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи потрібно видалити. Основу слід заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг додати в ємність з близько 5 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С ), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси, витримати 5 хв. і повторно перемішати.

Приклеювання пінополістирольних плит: суміш рівномірно нанести на поверхню пінополістирольної плити на відстані від 10 мм до 15 мм від країв плити. Клей наноситься за допомогою зубчастого шпателя з розміром зуба 10х10 (суцільний метод), або нанести смугу суміші по периметру на відстані від 10 мм до 15 мм від країв плити і посередині кожної плити утеплювача (смуговий метод). Смуги по периметру повинні мати розриви для запобігання утворенню повітряних пробок. Потім плиту слід приставити до стіни і притиснути «під рівень». Ізоляційні плити повинні бути приклеєні до основи не менше ніж на 60% своєї поверхні.

Виконання армуючого шару: суміш рівномірно нанести на поверхню плити і протягнути її зубчастим шпателем, прикласти смугу армуючої сітки і рівно зашпаклювати, повністю закриваючи сітку. Смуги сітки повинні приклеюватися, заходячи одна на одну на 10 см.

Шар з одинарною армуючою сіткою повинен мати товщину З – 5 мм. Подальші роботи з утеплення фасаду можуть проводитись не раніше ніж через З доби. Ізоляційні плити необхідно додатково закріпити дюбелями. Не допускається проведення робіт під час  атмосферних опадів, сильного вітру, прямої дії сонячних променів, без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Витрата води 5-5,5 л на 25 кг суміші
Час використання суміші до 1,5 год
Температура застосування суміші -5…+30 °С
Температура експлуатації -30…+40 °С
Адгезія до основи 0,5 МПа
Витрата сухої суміші на 1мм товщини 4-5 кг/м2
Морозостійкість 50 циклів