';
Image module

Shtock – це бренд створений професіоналами

«Shtock» — бренд будівельних матеріалів, що динамічно розвивається на ринку України. Весь асортимент відповідає найвищим вимогам, що підтверджується відповідними сертифікатами. Працюємо з 2015 року і з кожним роком розвиваємось, впроваджуючи іноваційні технології.

2015
рік заснування компанії
50
найменувань пропонуємо в нашому каталозі
20
тисяч тон продукції виробляємо щороку

Корпоративні принципи компанії

Місія
Створювати якісні продукти, якими комфортно і зручно працювати
Головний принцип
Випускати якісну продукцію, що відповідає вимогам державних стандартів та технічним умовам ринку
Image module
Ми працюємо для вас!

Задоволення запитів споживачів — наша мета. Ми прагнемо бути ближче до Вас і швидко реагувати на Ваші потреби. Shtock – це системний підхід до вирішення питання!

Наша команда найкраща!

Наші співробітники – основна цінність компанії. Кожен з нас – кращий в своїй області і готовий присвятити себе справі Shtock. Наша перевага в швидкості реагування на Ваші побажання. Ми працюємо разом єдиною згуртованою командою.

Відмінна якість!

Наші технологи ведуть постійну роботу з удосконалення продуктів Shtock за допомогою впровадження останніх досягнень науки в нові і вже наявні рецептури.

Shtock – довіряй якості!

Ні для кого не секрет, що при проведенні тих чи інших будівельних робіт, якість кінцевого результату безпосередньо залежить від правильного вибору будівельних матеріалів. Тому ми створюємо і виробляємо такі продукти, завдяки яким житло стає красивим і довговічним, а будівництво та ремонт із застосуванням наших матеріалів буде задоволенням для будівельника і замовника.

В асортименті представлені:

Image module
Image module
Легкість використання продукції
Всі рецептури розроблені таким чином, щоб робота c нашими продуктами була максимально легкою. Просто дотримуйтесь інструкції на упаковці і Ваші ремонт або будівництво будуть максимально комфортними.
Все, що необхідно для ремонту

До лінійки нашої продукції входять всі сухі будівельні суміші, які можуть знадобитися для Ваших будівництва та ремонту. Це означає, що Вам не потрібно нічого шукати.

Просто виберіть Shtock!

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module

Широкий асортимент продукції, яка завжди є в наявності

Скачати повний каталог продукції

Щоб Вам було зручніше, ми розробили каталог нашої продукції. У ньому зібрана вся інформація про продукти Shtock.

Завантажуйте і вибирайте!