';

B82 Самовирівнююча суміш для підлоги , 25 кг

327,61 грн

рекомендована роздрібна ціна
тріщиностійка та безусадкова
висока міцність
машинного та ручного нанесення
можливість технологічного пересування через 8 годин

Наливна самовирівнююча суміш, яка дає гладку поверхню товщиною від 2 мм до 40 мм.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Суміш використовується для виготовлення наливних самовирівнюючих підлог (прошарків) практично на будь-якій завчасно підготовленій основі, в житлових та суспільних будівлях. Товщина шару — від 2 мм до 40 мм. Лити в 1 шар. Готова підлога відповідає всім вимогам до прошарків підлог, на які можуть наноситись всі види покриттів (паркет, лінолеум, килимові покриття, плитка, фарба та інші). Підходить для теплих підлог.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНіП 2.03.13.-88, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути міцною і чистою (цементні основи — витримка не менше 28 діб). Перед нанесенням підлог з основи необхідно видалити не тільки грубі забруднення (масла, смоли та ін.), а й навіть пил, бажано пилососом. Великі пошкодження, наприклад, відколоті частини стяжки, тріщини або пустоти повинні бути зашпакльовані. Всі основи повинні бути проґрунтовані ґрунтівкою глибокого проникнення Shtock G1 або ґрунтівкою глибокого проникнення Shtock Tiefengrund G2. Не допускається змочування поверхні основи.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з близько 3,75–4,25 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера з малими обертами до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Готову розчинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою валика, жорсткого віника, гумової планки чи подібних інструментів. При виконанні робіт для видалення з розчинової суміші бульбашок повітря по поверхні вилитого шару необхідно здійснити деаерацію, використовуючи жорсткий голчастий валик. Для подачі розчину можна використовувати поршневий чи шнековий насоси. У випадку перерви в роботі понад 25 хвилин інструменти та обладнання потрібно очистити від розчинової суміші та промити водою. Затверділий розчин можливо видалити лише механічним шляхом.

Примітка: надлишок води зменшує механічну міцність розчину і призводить до розшарування. Через 8 годин по підлозі можна ходити. Наносити на поверхню підлоги різноманітні покриття можна через 7–28 діб з урахуванням вимог до ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 °С та відносній вологості повітря 60%. При інших умовах робочі параметри суміші можуть змінюватися.

Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за застосування його з метою та при умовах, не передбачених даною інструкцією.

Витрата води 3,75-4,25 л води на 25 кг сухої суміші
Час використання суміші не менше 25 хвилин
Готовність до технічного пересування через 8 годин
Міцність зчеплення з бетонною основою після витримування в повітряно-сухих умовах не менше 1 МПа
Границя міцності на стиск через 28 діб не менше 20 МПа
Границя міцності на розтяг через 28 діб не менше 4 МПа
Марочна міцність М 200
Температурне навантаження не раніше, ніж через 28 діб
Температура застосування суміші від +10 °С до +25 °С
Температура експлуатації від +5 °С до +70 °С
Товщина шару від 2 мм до 40 мм
Витрата на 1 мм товщини шару 1,7 кг/м²