';

№21 Бітумний герметик, 310 мл

97,72 грн

висока еластичність
наноситься на вологі поверхні
легко наноситься і вирівнюється
не містить азбест

Використовується для ремонту та герметизації покрівлі

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Використовується для ремонту та герметизації покрівлі. Являє собою тиксотропну масу, що має гарну адгезію до різних будівельних матеріалів, таких, як бітумні покриття, дерево, ізоляційні панелі, метал, пластик, бетон і т.д., також може використовуватися при низьких температурах і на вологих поверхнях.

Підготовка основи перед облицюванням

Поверхні, що стикаються з герметиком повинні бути сухими, чистими і вільними від частинок, таких як пил, іржа, масло. Непористі поверхні слід очищати розчинником і чистою бавовняною ганчіркою без ворсинок. Залишки розчинника видалити до його повного випаровування чистою сухою ганчіркою. На поглинаючих і піщаних поверхнях необхідно використовувати грунт.

Виконання робіт

Кінчик картриджа з різьбленням відрізати і накрутити на нього накінечник для направлення герметика. Кінчик накінечника відрізати так, щоб утворилося відповідне для дозування герметика отвір. Картридж разом з наконечником встановити в пістолет і наповнити наконечник герметиком, натискаючи багаторазово на курок. Видавлювати герметик в шов, постійно і рівномірно натискаючи на спусковий гачок пістолета і плавно проводячи насадкою уздовж шва. Після нанесення герметика розгладити його гумовим шпателем для силікону. Прибрати зайвий герметик. У разі необхідності герметик можна наносити шпателем. Якщо температура для використання занадто низька, то патрон необхідно зберігати в теплому приміщенні, щоб уникнути зайвої в’язкості. Оскільки герметик швидко висихає на дотик, він швидко досягає своєї мети при ущільненні швів. Швидкість висихання істотно залежить від товщини шару і температури. Зазвичай повне висихання займає 2-3 дні.