';

B84 Цементна стяжка посилена, 25 кг

84,24 грн
рекомендована роздрібна ціна
не дає усадки
підходить для теплих підлог
стійка до тріщин
для віброукладання по жорстким основам

Суміш призначена для улаштування цементних стяжок від 10 мм до 60 мм всередині та зовні будівель

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Суміш призначена для виконання цементних стяжок, в тому числі плаваючих стяжок перед влаштуванням різноманітних покриттів (плитка, лінолеум, ламінат і т.п.), а також для вирівнюючого шару в системі підлог з підігрівом.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНіП 2.03.13.-88, ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Перед нанесенням підлог з основи необхідно видалити не тільки грубі забруднення (масла, смоли та ін.), а й навіть пил, бажано пилососом. Великі пошкодження, наприклад, відколоті частини стяжки, тріщини або пустоти повинні бути зашпакльовані. Всі основи повинні бути проґрунтовані ґрунтівкою глибокого проникнення Shtock G1 або ґрунтівкою глибокого проникнення Shtock Tiefengrund G2.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з близько 2,7–3,5 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера з малими обертами до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Підготовлений розчин слід наносити залежно від конструкції підлоги шаром товщиною: 25 мм — підлоги, пов’язані з поверхнею, 35 мм — підлоги на розділяючому шарі, 45 мм — плаваюча підлога, 45 мм + середній діаметр обігріваючого елемента — з обігрівом підлоги. Надлишок розчину видаляється планкою. Після вирівнювання поверхня стяжки затирається полутерком. Нанесений шар повинен мати рівну поверхню, яка, залежно від поставлених задач, може бути як горизонтальною, так і утворюючою нахил під необхідним кутом. При нанесенні розчину слід виконувати деформаційні шви по периметру приміщення, а також по поверхні стяжки через 1,5–2 м. Впродовж 7–10 днів після нанесення потрібно додаткове зволоження стяжки з використанням пульверизатора 1-2 рази в день в умовах підвищеної температури в приміщенні або при прямому впливі сонячних променів.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією.

Витрата води 2,7-3,5 л на 25 кг суміші
Час використання суміші не менше 60 хвилин
Готовність до технічного використання через 36 год
Рухомість не менше 8 см
Міцність зчеплення з бетонною основою після витримування в повітряно-сухих умовах не менше 0,5 МПа
Границя міцності на стиск через 28 діб не менше 20 МПа
Марочна міцність М 200
Усадка не більше 2 мм/м
Температура застосування суміші: від +5 °С до +30 °С
Температура експлуатації від -30 °С до+70 °С
Товщина шару від 10 мм до 60 мм
Витрата сухої суміші на 1 мм товщини шару 2 кг/м²