';

D8 Гідроізоляційна мастика HydroStop, 7 кг

620,81 грн
рекомендованная розничная цена
водонепроникна
швидко твердіє (укладання облицювальної плитки
можливе через 16 годин)
еластична
сприймає деформації при розкритті тріщин в
конструкціях

Однокомпонентна мастика для гідроізоляції основи під плитку. Для гідроізоляції будівельних конструкцій, які експлуатуються у вологому середовищі.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для гідроізоляції стін і підлоги приміщень, які експлуатуються у вологому середовищі (ванні кімнати, душові, санвузли та ін. приміщення громадського і промислового призначення) з подальшою обробкою облицювальною плиткою. Може використовуватися як гідроізоляційний шар для підлог з підігрівом.

Ефективна в якості клею для приклеювання гідроізоляційної стрічки. Не допускається нанесення на старі керамічні покриття, литий асфальт або лакофарбові покриття.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-22:2001. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Тріщини в основі необхідно розшити і закрити, марка суміші підбирається в залежності від стану і призначення конструкції.

При гідроізоляції цегляної кладки шви повинні бути заповнені врівень з поверхнею. У всіх випадках перед нанесенням шару гідроізоляції поверхня ґрунтується дисперсією Shtock G1.

Вологість гіпсових основ не повинна перевищувати 0,5%, а товщина шару штукатурки або плити повинна бути не менше 15 мм. Поверхні, які гідроізолюються не повинні бути гладкими: гладкі поверхні необхідно затерти і надати структурі шорсткість.

Виконання робіт

Суміш готова до використання в сухих умовах при температурі від +5 °C до +30 °С і відносній вологості повітря не вище 80%. Гідроізоляційну мастику наносять в нерозбавленому вигляді на поверхню за допомогою валика, кисті або розпилювача.

Для забезпечення водонепроникності конструкції суміш необхідно наносити в два шари загальною товщиною від 1,0 до 1,5 мм. Другий шар гідроізоляції наносять через 2 години після нанесення першого шару. Оздоблювальні роботи слід починати через 16 годин від моменту нанесення гідроізоляції.

При використанні суміші в якості клею для стрічки перший шар гідроізоляції наносять на підготовлену поверхню будівельних конструкцій, потім наклеюють стрічку, після чого по поверхні стрічки із заходом на поверхню будівельних конструкцій наноситься другий шар Shtock HydroStop G8.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією.

 

Склад модифікована синтетична смола
Колір сірий
Густина 1,4 г/см3
Час висихання 1 шару близько 2 годин
Час висихання 2 шару близько 3 годин
Температура застосування суміші від +5 °С до +30 °С
Водонепроникність непроникна для води плівка
Перекриття тріщин 0,75 мм
Витрата для двох шарів 1,4 кг/м2
Фасування 7 кг