';

D82 Ultratape Хімічно-стійка гідроізоляційна стрічка

778,34 грн.

рекомендована роздрібна ціна
високоеластична
хімічно-стійка
водонепроникна
довговічна

Стрічка для улаштування водонепроникних деформаційних швів та герметизації примикань будівельних конструкцій. Використовується для з’єднання гідроізоляційних шарів в місцях їх примикання (деформаційні шви, примикання тощо).

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена Може застосовуватися всередині та зовні будинків. Використовується для стін та підлог в житлових та промислових приміщеннях. Ефективна для оздоблення терас, балконів, приміщень з високою вологістю, комерційних кухонь, плавальних басейнів, лабораторій та приміщень підприємств харчової промисловості. Використовується в комплексі з Shtock HydroStop D8 та Shtock D88 як частина системи гідроізоляції.

Підготовка основи

Основа повинна бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити.

Виконання робіт

Роботи слід виконувати в сухих умовах (вологість повітря не більше 60%), за температури повітря і поверхні від -5 °С до +35 °С. Для приклеювання стрічки Shtock Ultratape D82 використовується полімерцементна Shtock D88 та полімерна Shtock HydroStop D8 композиція.
1. Нанести перший шар гідроізоляційної композиції на суху та міцну робочу поверхню.
2. Відмотати та відрізати необхідну довжину гідроізоляційної стрічки.
3. Щільно притиснути перфорований край стрічки за допомогою шпателя або терки таким чином, щоб стрічка повністю занурилася у перший шар гідроізоляції. При роботі слід уникати утворення загинань на стрічці.
4. При використанні стрічки у кутах або при з’єднанні частин стрічки, слід забезпечити мінімальний напуск стрічки в 5 см. В місцях напуску треба нанести гідроізоляційний продукт на ділянки, що з’єднуються, а потім щільно притиснути стрічку таким чином, щоб її перфоровані краї були повністю занурені в гідр. шар.
5. Нанести другий шар гідроізоляційної композиції.
6. При виконанні будівельних робіт необхідно захистити готовий гідроізоляційний шар (включно з стрічкою Shtock Ultratape D82 від механічних пошкоджень.

Розривне навантаження при поздовжньому розтягу 105 Н/15 мм
Розривне навантаження при поперечному розтягу 27 Н/10 мм
Тиск, при якому забезпечується водонепроникність ≥ 0,15 МПа
Загальна товщина стрічки: 120 мм
Довжина рулону 10 м
Температура застосування від -5 оС до +35 оС