';

D88 Гідроізоляційна суміш, 25 кг

306,91 грн

рекомендована роздрібна ціна
високовдгезійна
ефективна при високому тиску води
паропроникна
для резервуарів із питною водою

Гідроізоляційна полімерцементна суміш для улаштування гідроізоляції поверхонь будівельних конструкцій, що не деформуються, всередині та зовні будівель та споруд

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для влаштування гідроізоляції мінеральних поверхонь будівельних конструкцій (бетон, цегляне мурування, цементно-піщана штукатурка, стяжка), що в процесі експлуатації не зазнають деформацій (фундаменти, цоколі, балкони, тераси, душові, басейни, очисні споруди, резервуари, призначені для зберігання води, в тому числі питної).

Ефективна для використання всередині та зовні будівель і споруд, при будівництві, а також реконструкції. Наноситься з боку дії води, перед облицюванням штучними або природними матеріалами.

Забезпечує надійний захист як при постійному, так і при періодичному зволоженні, а також при гідростатичному тиску водяного стовпа висотою до 5 м

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити та відремонтувати згідно призначення.

Основа повинна бути рівною та шорсткою. Усі зовнішні кути слід загладити, а внутрішні закруглити з радіусом не менше 3 см. Міцність основи на стиск повинна бути не менше 15 МПа. Бетонні основи гідроізолюються не раніше, ніж через 3 місяці після їх улаштування, цегляна кладка з розшитими врівень швами та цементно-піщані основи – не раніше, ніж через 28 діб.

Для забезпечення кращого зчеплення гідроізоляції з поверхнею необхідно зволожити поверхню таким чином, щоб не утворилася суцільна водяна плівка.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з близько 4,0-4,25 л (для обмазувального шару) або 3,5-3,75 л (для штукатурного шару) чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати.

Час використання суміші після змішування з водою – близько 1 години. На вологу, але не мокру поверхню за допомогою жорсткого пензля або щітки наносять розчинову суміш шаром 1 мм в одному напрямку без перехрещень та пропусків. Кожен наступний шар наносять, дотримуючись методу “мокрий по мокрому”, за допомогою шпателя в перпендикулярному напрямку на ущільнений (що втратив рухомість), але вологий шар.

Для надійної експлуатації свіжовлаштований гідроізоляційний шар рекомендується захистити від механічних пошкоджень, дії хімічно агресивного середовища та ультрафіолету шляхом влаштування опоряджувального шару (полімерцементної штукатурки, облицювання плиткою тощо). Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією.

 

Крупність заповнювача не більше 0,63 мм
Витрата води 4,0-4,25 л. води на 25 кг сухої суміші (для обмазувального шару)
3,5-3,75 л. води на 25 кг сухої суміші (для штукатурного шару)
Час використання суміші не менше 60 хвилин
Готовність до технічного пересування через 72 години
Готовність до укладання плитки не раніше, ніж через 7 діб
Стійкість до атмосферних опадів через 24 години
Границя міцності на стиск через 28 діб не менше 1 МПа
Морозостійкість не менше 75 циклів
Водонепроникність за 24 години не менше 0,05 МПа
Паропроникність 0,061 мг/(м·год·Па)
Температура застосування суміші від +5 °С до +30 °С
Температура експлуатації від -30 °С до +70 °С