';

F3 Фарба стійка до миття Mattlatex, 7 кг

384,01 грн

рекомендована роздрібна ціна
висока паропроникність
висока покривна здатність
екологічна та без запаху
стійка до миття,
2 клас стирання (витримує більше 5000 циклів стирання)

Використовується для фарбування стін і стелі

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Використовується для фарбування стін і стелі. Утворює суконно-матове покриття, яке допускає вологе прибирання і повторне перефарбовування. Стійка до стирання ( клас 2 відповідно до DIN EN 13300), витримуэ 5000 циклів. Має гарну покривну здатність. Призначена для фарбування штукатурки, бетону, цегли, гіпсових поверхонь, також ДВП, ДСП, шпалер.

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовий і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 14 днів, поверхні систем теплоізоляції 7 днів. Вологість основи не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ – 1%. Гігроскопічні і крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою.

Підготовка основи перед облицюванням

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Первинне покриття: фарбу розбавити до 8% водою. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводитися методом «мокрим по мокрому», без перерв в роботі. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в’язкості і використовувати сопло 2-4 мм.

Витрата на один шар 80-100 мл/м² в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Час висихання до нанесення наступного шару – 1-2 години при температурі поверхні +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів. Не фарбувати при температурі поверхні і повітря нижче +5°С і відносній вологості повітря більше 80%.