';

F4 Фарба акрилова фасадна Fassadenfarbe, 14 кг

746,61 грн (База А)

728,37 грн (База С)

рекомендована роздрібна ціна
висока покривна здатність
підвищена еластичність
зносостійка
підвищена стійкість до вологи і атмосферного впливу

Атмосферостійка акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Атмосферостійка акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначена для фарбування фасадів будинків та створення зносостійких покриттів всередині і зовні приміщень. Утворює вологостійке і довговічне покриття. Стійка до вологого стирання. Відзначається стійкістю проти впливів навколишнього середовища, високою адгезією і хорошими декоративними властивостями.

Здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовий і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 14 днів, поверхні систем теплоізоляції 7 днів. Вологість основи не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ – 1%. Гігроскопічні і крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою.

Підготовка основи перед облицюванням

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Первинне покриття: фарбу розбавити до 10% водою. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводитися методом «мокрим по мокрому», без перерв в роботі. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66-0,79 мм і тиск 160-180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в’язкості і використовувати сопло 2-4 мм.

Витрата на один шар 100-110 мл/м² в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.

Час висихання до нанесення наступного шару -1-2 години при температурі поверхні +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів. Не фарбувати при температурі поверхні і повітря нижче +5 °С і відносній вологості повітря більше 80%.