';

F5 Фарба силіконова фасадна Fassadensilicon, 14 кг

1 403,01 грн (база А)

1 233,08 грн (база С)

рекомендована роздрібна ціна
стійка до ударів і порізів
1 клас стирання, здатна до сомоочищення
відмінна паропроникність
силіконова, водовідштовхуюча

Призначена для декоративно-захисного оздоблення фасадів у місцях з агресивним навколишнім середовищем

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для декоративно-захисного оздоблення фасадів у місцях з агресивним навколишнім середовищем: в промислових зонах, на місцевості з високим рівнем опадів. Може застосовуватись для створення зносостійких та вологостійких покриттів всередині і зовні приміщень. Має перший клас стирання згідно DIN EN 13300

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовий і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість основи не повинна перевищувати 4%, гіпсових основ – 1%. Гігроскопічні і крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою.

Підготовка основи перед облицюванням

Перед використанням ретельно перемішати. Щоб уникнути відмінностей у відтінку, для фарбування суцільної поверхні змішати в одній ємності достатню кількість фарби. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Первинне покриття: фарбу розбавити до 10% водою. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводитися методом «мокрим по мокрому», без перерв в роботі. Час висихання кожного шару – 2-4 години при температурі поверхні +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 28 днів. Не фарбувати при температурі поверхні і повітря нижче +5 °С і відносній вологості повітря більше 80%.

Витрата на один шар 100-130 мл/м² в залежності від зернистості основи. Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті.