';

F7 Фарба стійка до миття Premium Latex, 14 кг

1 023,22 грн

рекомендована роздрібна ціна
чудово вкриває поверхню
1 клас стійкості до стирання (ISO 11998)
витримує багаторазове миття вологою щіткою
глибокоматова за EN 13300 (ISO 2813), шовковисто-матова за SFS 3632 (ISO 2813)

Призначена для фарбування оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих, деревостружкових плит і поверхонь

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для фарбування оштукатурених, бетонних, цегляних та інших мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних, деревоволокнистих, деревостружкових плит і поверхонь, раніше пофарбованих водно-дисперсійною фарбою. Рекомендується для первинного та ремонтного фарбування стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кухні, ванної (за винятком місць прямого попадання води) і ін. житлових приміщеннях, а також в приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням

Здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовій і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти шпаклівкою Finishspahtel Shtock S2. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість цементних поверхонь не повинна перевищувати 4%, гіпсових поверхонь — 1%. Гігроскопічні і крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою Tiefengrund Shtock або Finishgrund Shtock.

Підготовка основи перед облицюванням

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити щіткою, валиком або розпилювачем (включаючи безповітряний метод). Первинне покриття: фарбу розбавити до 8% водою. Заключне покриття: фарбу не розбавляти. Фарбування поверхонь в одній площині повинно проводитися методом «мокрим по мокрому», без перерв в роботі. При нанесенні методом безповітряного розпилення використовувати сопло 0,66–0,79 мм і тиск 160–180 бар. При нанесенні методом повітряного розпилення розводити водою до робочої в’язкості і використовувати сопло 2–4 мм. Витрата на один шар 100–120 г/м² в залежності від зернистості основи.

Точна витрата визначається пробним фарбуванням на об’єкті. Час висихання до нанесення наступного шару — 1–2 години при температурі поверхні +20 °С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах термін висихання може змінитися. Повну міцність і здатність сприймати механічні навантаження покриття набуває через 7 днів. Не фарбувати при температурі поверхні і повітря нижче +5 °С і відносній вологості повітря більше 80%.