';

G5 Грунтівка силіконова кварцева Silicone Putzgrund, 14 кг

747,01 грн

рекомендована роздрібна ціна
під тонкошарові силіконові штукатурки
зміцнює поверхню
висока адгезія до основи
висока паропроникність

Швидкотвердіюча однокомпонентна ґрунтувальна суміш з додаванням кварцевого піску для непоглинаючих поверхонь призначена для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення і для збільшення адгезії наступних шарів до основи, а також для спрощення виконання робіт з нанесення силіконових декоративних штукатурок за рахунок надання поверхні шорсткості

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Застосовується для фінішної обробки поверхні перед нанесенням силіконових та мінеральних штукатурок або може використовуватись як самостійне фінішне покриття для декорування приміщень. Наноситься на гіпсокартонні, бетонні, цегляні та інші мінеральні поверхні. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи перед облицюванням

Пiдготовка основи здiйснюється згiдно ДСТУ-Н Б А.З.1-23:2013 i ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою i мiцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтівки основа очищується вiд пилу, жирних і масляних плям та iнших речовин, що зменшують адгезiю до основи.

Bci нерiвностi i немiцнi дiлянки поверхні слiд видалити, а потiм вирiвняти матерiалами в залежностi вiд стану i призначення конструкцiї за 24 години до початку робiт. Основи з елементами бiологiчної корозiї обробити спецiальним розчином або видалити їx механiчним шляхом.

Гігроскопічні основи (гіпсові штукатурки, стружкові або гіпсо-картонні плити без просочення) слід додатково заґрунтувати глибокопроникною ґрунтівкj. Shtock за 4 години до початку робіт. Залишкова вологість основи повинна бути не більше 4%.

Виконання робіт

Перед застосуванням ґрунтівку необхідно ретельно перемішати. Засіб не розбавляти водою і не змішувати з іншими матеріалами. Допускається тонування ґрунтівки пігментними пастами.

Ґрунтівку необхідно наносити пензлем або щіткою в 1 шар. Оздоблювальні роботи слід починати через добу від моменту нанесення ґрунту. Неприпустимо проводити роботи по декоруванню фасаду під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів.

Свіжопроґрунтовані поверхні слід захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання. Інструменти після використання слід відразу промити водою. Засохлі бризки слід усунути органічними розчинниками. Не застосовувати ємності та інструмент, що іржавіють.

Витрата 0,3 – 0,75 кг/м2
Густина 1,5 г/см3
Час висихання до ступеня 3 при температурі 20 оС і відносній вологості повітря 60% від 3 до 6 годин
Паропроникність, Sd 0,025 м
Температура застосування від +5°С до +25°С
Колір біла рідина, після висихання знебарвлюється