';

G7 гідрофобізатор Aqua Protect, 10л

541,90 грн

рекомендована роздрібна ціна

збільшує гідрофобність поверхні
готова до застосування
не впливає на зовнішній вигляд
не містить органічних розчинників

Призначений для просочення мінеральних основ, є бар’єром, який захищає основу від атмосферних опадів, кислотного доща, відкладення солей, налипання бруду, проростання мхів то що.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Рекомендовано застосовувати на таких основах, як: силікатна та керамічна цегла, бетон, природний камінь, бетон, черепиця, глини, керамічна плитка, гіпс та гіпсоволокнисті плити, цементна та цементно-вапняна штукатурки. Зовні та всередині приміщень. Основи зберігають свої властивості по паро- та газопроникності. Гідрофобізатор Shtock G7 не містить силіконових домішок.

Після нанесення Shtock G7 поверхня набуває водовідштовхувальних властивостей. Гідрофобні властивості формуються за рахунок хімічної реакції гідрофобізатора та діоксида вуглецю в порах та капілярах основи.

Виконання робіт

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1 -23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих руйнувань. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами в залежності від стану і призначення конструкції за 24 години до початку робіт.

Гідрофобізатор Shtock G7 Aqua Protect необхідно наносити пензлем, валиком, щіткою або розпиленням. Залежно від стану поверхні гідрофобізатор може наноситися в один або два шари. За необхідності основу можна занурити в розчин. На поверхнях темного кольору, та з вкрапленнями кольорових металів може створювати білий наліт, який легко видаляється сухою ганчіркою.

 
Склад  розчин силікатів і лужних металів
Колір  блакитний, після висихання прозорий
Температура застосування від +5°С до +35°С
Час висихання до ступеня 3, при температурі 20 оС і відносній вологості повітря 60% від 4 до 6 годин
Коефіціент опору дифузії водяної пари  близько 100
Густина 1,01г/мл
Витрата 0,1-0,3л/м2