';

№22 Герметик акриловий, 280 мл

39,77 грн

рекомендована роздрібна ціна
не містить горючих розчинників
висока адгезія
еластичний
водостікий

Використовується для герметизації швів та стиків віконних і дверних блоків

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Герметик використовується для герметизації швів та стиків віконних і дверних блоків, що не характеризуються великою рухливістю, заповнення тріщин у штукатурці та цегляній кладці всередині та зовні будівель.

Підготовка основи перед облицюванням

Поверхні, що стикаються з герметиком повинні бути сухими, чистими і вільними від частинок, таких як пил, іржа, масло.  Не використовувати в контакті з природним каменем, такими як мармур, граніт, а також з фіброцемент і розчинами. Не застосовувати препарат з металами, такими як свинець, мідь, цинк і латунь через корозію. Може втратити колір при зіткненні з деякими органічними еластомерами, такими як EPDM і неопрен. Не використовувати для ущільнення акваріумів і підводних швів.

Виконання робіт

Кінчик картриджа з різьбленням відрізати і накрутити на нього накінечник для направлення герметика. Кінчик накінечника відрізати так, щоб утворилося відповідне для дозування герметика отвір. Картридж разом з наконечником встановити в пістолет і наповнити наконечник герметиком, натискаючи багаторазово на курок.

Видавлювати герметик в шов, постійно і рівномірно натискаючи на спусковий гачок пістолета і плавно проводячи насадкою уздовж шва. Після нанесення герметика розгладити його гумовим шпателем для силікону. Прибрати зайвий герметик. Забезпечити достатню циркуляцію повітря в усіх місцях обробки швів. Під час затвердіння піклуватися про те, щоб на поверхню матеріалу не осідав бруд і щоб на верхню поверхню шва не піддавалось механічному навантаженню.