';

№26 Герметик універсальний прозорий, 280 мл

83,15 грн

рекомендована роздрібна ціна
еластичний
однокомпонентний
стійкий до атмосферних умов
зносостійкий

Високоякісний однокомпонентний ацетатний силіконовий герметик

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Високоякісний однокомпонентний ацетатний силіконовий герметик широкого застосування.

Підготовка основи перед облицюванням

Поверхні, що стикаються з герметиком повинні бути сухими, чистими і вільними від частинок, таких як пил, іржа, масло.  Не використовувати в контакті з природним каменем, такими як мармур, граніт, а також з фіброцемент і розчинами. Не застосовувати препарат з металами, такими як свинець, мідь, цинк і латунь через корозію. Може втратити колір при зіткненні з деякими органічними еластомерами, такими як EPDM і неопрен. Не використовувати для ущільнення акваріумів і підводних швів.

Виконання робіт

Кінчик картриджа з різьбленням відрізати і накрутити на нього накінечник для направлення герметика. Кінчик накінечника відрізати так, щоб утворилося відповідне для дозування герметика отвір. Картридж разом з накінечником встановити в пістолет і наповнити наконечник герметиком, натискаючи багаторазово на курок.

Видавлювати герметик в шов, постійно і рівномірно натискаючи на спусковий гачок пістолета і плавно проводячи насадкою уздовж шва. Після нанесення герметика розгладити його гумовим шпателем для силікону. Прибрати зайвий герметик. Забезпечити достатню циркуляцію повітря в усіх місцях обробки швів. Під час затвердіння піклуватися про те, щоб на поверхню матеріалу не осідав бруд і щоб на верхню поверхню шва не піддавалось механічному навантаженню.