';

G1 Ґрунтівка глибокого проникнення, 10 л

160,02 грн
рекомендована роздрібна ціна
зміцнює основу
зменшує водопоглинання
легка у використанні
паропроникна

Застосовується для зміцнення і пропитування основ під оздоблювальні, гідро-, теплоізоляційні й інші покриття

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Ґрунтівка застосовується для обробки мінеральних поверхонь, перед укладанням паркету, керамічної плитки, фарбуванням, наклеюванням шпалер і штукатурними роботами. Використовується для зміцнення верхнього шару, підвищення адгезії пористого бетону, гіпсових плит, монолітних підлог, гігроскопічних штукатурок і інших поверхонь. Можна використовувати як добавку в розчини для підвищення їхньої пластичності, адгезії, вологостійкості.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-24:2013 i ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою i міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтівки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності i неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами в залежності від стану i призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Основи з елементами біологічної корозії обробити спеціальнім складом або видалити ix механічним шляхом.

Виконання робіт

Ґрунтівка наноситься на основу за допомогою малярської щітки, валика і ін. Основи з великою поглинаючою здатністю, необхідно покривати 2–3 рази. При обробці стяжки підлоги і інших сумішей, потрібно про гарантувати 2 рази з інтервалом 2 години. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Витрата 0,1-0,2 л/м2
Густина 1,01+-0,01 г/мл
Час висихання 3-6 год
Час повного висихання 24 год
Температура застосування +5…+35 °С
Колір прозорий
Паропроникність не менше 0,03 мг/м*г*Па