';

G2 Ґрунтівка глибокого проникнення Tiefengrund, 10 л

237.07 грн

рекомендована роздрібна ціна
має великий вміст акрилатів
вирівнює поглинаючу здатність поверхні
висока адгезія до основи
не містить органічних розчинників

Ґрунтівка посилена має підвищений показник по сухому залишку акрилу та підвищену адгезію до основи.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Ґрунтівка посилена має підвищений показник по сухому залишку акрилу та підвищену адгезію до основи. застосовується для обробки мінеральних поверхонь, перед укладанням паркету, керамічної плитки, фарбуванням, наклеюванням шпалер і штукатурними роботами. Використовується для зміцнення верхнього шару, підвищення адгезії пористого бетону, гіпсових плит, монолітних підлог, гігроскопічних штукатурок і інших поверхонь. Можна використовувати як добавку в розчини для підвищення їхньої пластичності, адгезії, вологостійкості.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-24:2013 i ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою i міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням ґрунтівки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію до основи. Всі нерівності i неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти матеріалами в залежності від стану i призначення конструкції за 24 години до початку робіт. Основи з елементами біологічної корозії обробити спеціальнім складом або видалити ix механічним шляхом.

Виконання робіт

Ґрунтівку SHTOCK G2 необхідно наносити пензлем, валиком або щіткою. Залежно від стану поверхні ґрунтівка може наноситися в один або два шари. Інструменти слід відразу ж після застосування промити водою.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °С до +35 °С i відносній вологості повітря до 80%. Всі викладені в даному описі вказівки i рекомендації можуть бути ефективні при температурі +20 °С i відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання ґрунтовки може змінитися.

Витрата 0,1-0,2 л/м2
Густина 1,01+-0,01 г/мл
Час висихання 4-6 год
Час повного висихання 24 год
Температура застосування +5…+35 °С
Колір молочний
Паропроникність не менше 0,03 мг/м*г*