';

H1 Вогнебіозахист для зовнішніх робіт, 10л

292,60 грн

рекомендована роздрібна ціна

водостійкий
при обробці надає деревині від зеленого до фісташкового відтінку
не вимагає додаткового покриття ЛФМ

Призначений для оброблення дерев’яних поверхонь, які експлуатуються в умовах помірного вимивання.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Склад застосовується для дерев’яних конструкцій, які можуть вступати у взаємодію з водою, захищаючи їх від гниття, цвілі й загоряння. Ускладнює загоряння і розповсюдження полум’я по поверхні деревини. Після оброблення, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка.

Захист деревини, паль, шпал, стовпів, парканів, воріт, підлог, дверей, вікон, крокв, дерев’яних частин горищних покриттів, дерев’яних деталей будівель для тварин, верхніх настилів відкритих споруд, елементів будівель і споруд, які експлуатуються в умовах помірного вимивання, яке періодично утворюється і стікає з поверхні конденсатом.

Виконання робіт

Деревина, яка підлягає обробці повинна відповідати вимогам п.3.1 ГОСТ 30219. Вологість деревини, не повинна перевищувати 30% (вимірювання здійснюються за допомогою електровологоміра за ГОСТ 20022.14). Поверхня деревини перед нанесенням продукту повинна бути очищена від кори, бруду, пилу, напливів смоли, жирних і бітумних плям і за потребою відшліфована. Не допускається нанесення продукту на раніше покриту лаком або фарбою поверхню, її необхідно очистити. Після відкриття готовий розчин використовувати протягом 7 днів.

Перед застосуванням перемішати. Під час оброблення антипіреном поверхня на деякий час отримує коричневе забарвлення, яке переходить потім в фісташкове (жовто-зелене). Роботи рекомендовано проводити на відкритому повітрі при температурі навколишнього середовища від +10 °C до +30 °C і відносній вологості повітря не більше 70%.

Для надання деревині 1-го класу вогнезахисту нанесення проводять шляхом занурення матеріалу в готовий розчин на 20-30 хвилин. Фіксація розчину в деревині відбувається протягом 3-7 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендовано захистити її від потрапляння води, атмосферних опадів і контакту з ґрунтом.

Для надання деревині 2-го класу вогнезахисту нанесення відбувається за допомогою валика, пензля з синтетичним ворсом чи фарбопульта в 2-4 шари з проміжним сушінням між нанесеними шарами не менше 2 годин.

Готовий розчин вогневибухонебезпечний!