';

H2 Вогнебіозахист для внутрішніх робіт, 10л

249,70 грн

рекомендована роздрібна ціна

1-й клас вогнезахисту
екологічно чистий, нетоксичний
не вимагає додаткового покриття ЛФМ
при обробці змінює колір деревини на червоний

Призначений для просочення дахових конструкцій і прихованих дерев’яних конструкцій.

Техническое описание
Сертификат соответствия

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Склад застосовується для дерев’яних конструкцій, які можуть вступати у взаємодію з водою, захищаючи їх від гниття, цвілі й загоряння. Засіб при нанесенні глибоко проникає в деревину і після повного висихання, надійно зв’язується в лігніном дерева, формуючи захисний шар насичений активними антипіренними і антисептичними компонентами. Після оброблення, в просоченій деревині утворюється подвійна захисна оболонка.

Призначений для просочення дахових конструкцій (лаги, крокви, лати, мурлати і т.д.) і прихованих дерев’яних конструкцій (несучі опори, балки і т.д.) у житлових, виробничих, адміністративних, загальноосвітніх, дитячих дошкільних та інших типах будівель з метою зменшення горючості (потенціалу горіння) і надання їм антисептичних властивостей.

Виконання робіт

Деревина, яка підлягає обробці повинна відповідати вимогам п.3.1 ГОСТ 30219. Вологість деревини, не повинна перевищувати 30% (вимірювання здійснюються за допомогою електровологоміра за ГОСТ 20022.14). Поверхня деревини перед нанесенням складу повинна бути очищена від кори, бруду, пилу, напливів смоли, жирних і бітумних плям і за потребою відшліфована. Перед застосуванням перемішати. Під час оброблення антипіреном поверхня стає червоною.

Для надання деревині 1 класу вогнезахисту нанесення проводять шляхом занурення матеріалу в готовий розчин на 20-30 хвилин. Фіксація розчину в деревині відбувається протягом 3-7 днів, у цей період деревину можна використовувати для будівельних робіт, але рекомендовано захистити її від потрапляння води, атмосферних опадів і контакту з ґрунтом.

Для надання деревині 2 класу вогнезахисту нанесення відбувається за допомогою валика, пензля чи розпилювача в 2-3 шари з проміжним сушінням між нанесеними шарами не менше 2 годин. 

Готовий розчин вогневибухонебезпечний!