';

К14 Клейова суміш для облицювання підлоги

268,58 грн

рекомендована роздрібна ціна
зручна в роботі
для підлог з підігрівом
для широкоформатних плит
для плит з нульовим водопоглиннанням (керамограніт)

Клейова суміш для приклеювання керамічних, керамогранітних, клінкерних виробів на горизонтальні поверхні

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Для облицювальних виробів з водопоглинанням від 0 до 20%, а також природного каменю (крім мармуру) на бетонні і цементно-піщані горизонтальні поверхні, що не деформуються, всередині та зовні промислових і цивільних будівель перед облицюванням.
 
Ефективна при влаштуванні систем “тепла підлога” та облицювання плитами великих розмірів. Рекомендується застосовувати при локальному ремонті горизонтальних поверхонь перед облицюванням.

Підготовка основи 

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити. Неміцні основи обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock Tiefengrund G2 методом “мокрий по мокрому” до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 у два шари методом “мокрий по сухому”.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з близько 4,25-4,75 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Час використання суміші після змішування з водою – близько 2,5-3 годин.

За нормальних кліматичних умов розчинову суміш нанести на площу, яку можна облицювати протягом 20 хвилин. Після укладання плитку можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. При підвищенні температури час облицювання та коригування суміші скорочується.

Плитки попередньо не змочувати водою! Клейовий розчин нанести на основу сталевим шпателем і протягнути зубчастим краєм шпателя під кутом 45° до основи. Плитку потрібно приклеювати, прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщуючи до отримання потрібної товщини шва. Ширина шва між плитками повинна бути не менше ніж 2 мм.

Перед повним затвердінням розчину слід видалити його залишки зі швів. Розшивання швів слід виконати через 24 години після приклеювання. Для збільшення показника морозостійкості при зовнішніх роботах потрібно при приготуванні розчину додавати пластифікатор протиморозний Shtock.

Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами
Витрата води 4,25-4,75 л води на 25 кг сухої суміші
Час використання суміші до 2,5-3 годин
Відкритий час не менше 20 хвилин
Час коригування не менше 10 хвилин
Крупність заповнювача не більше 0,63 мм
Адгезія до основи  не менше 1,2 МПа
Розшивання швів через 24 годин
Температура застосування суміші від +5 °C до +30 °C
Температура експлуатації від -30 °C до +70 °C
Адгезія до основи не менше 1,2 МПа
Витрата сухої суміші 1,5 кг/м²
Морозостійкість не менше 50 циклів