';

I20 Суміш для приклеювання ППС і МВ, 25 кг

208,58 грн

висока паропроникність
атмосферостійка
тріщиностіка
еластична

Суміш використовується для всіх систем утеплення фасадів «легким мокрим» методом

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Суміш використовується для всіх систем утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання плит утеплювача (пінополістирольних та мінераловатних). Суміш еластична, має гарне зчеплення з основою і плитами утеплювача.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа повинна мати необхідну несучу здатність, марочну міцність, бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити. Основу слід заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock , сильно поглинаючі поверхні слід проґрунтувати 2 рази.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з 5-5,5 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Час використання суміші після змішування з водою – близько 2 годин. Перед початком виконанням робіт по утепленню споруди необхідно за допомогою дюбелів Shtock закріпити цокольну планку по периметру основи на нижній відмітці.
Приклеювання пінополістирольних плит. В залежності від нерівності поверхні огороджувальних конструкцій фасаду вибирають один з описаних нижче способів наклеювання пінополістирольних плит.
Суцільний — якщо поверхня стіни не має видимих нерівностей (до 3 мм на 1 м), розчинову суміш наносять суцільно по всій поверхні плити теплоізоляційного матеріалу на відстані від 10 до 15 мм від краю зубчастим шпателем із розміром зубця 10 х 10 мм.
Cмуговий — якщо поверхня стіни має нерівності від 3 до 5 мм на 1 м, розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді смуг на відстані від 10 до 15 мм від краю по всьому периметру п лити та посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб під час наклеювання плит не утворювалися повітряні пробки.
Маячковий — якщо поверхня стіни має нерівності від 5 до 10 мм на 1 м, розчинову суміш наносять на поверхню плити у вигляді маячків із розрахунку 5– 8 штук діаметром близько 100 мм на плиту розміром 0,5 х 1,0 м.
Приклеювання мінераловатних плит виконується тільки суцільним методом. Для кращого зчеплення теплоізоляційних плит із поверхнею рекомендується поєднувати смуговий і маячковий методи. Розчинову суміш нанести на плиту та одразу встановити у проектне положення і притиснути. Зусилля під час притискання повинно бути таким, щоб розчинова суміш розподілилася між поверхнею та плитою мінімум на 40%. Після нанесення розчинової суміші плиту потрібно встановити у проектне положення і притиснути, положення плити можна коригувати протягом наступних 10 хвилин. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Через 2 доби після приклеювання необхідно розпочинати додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит фасадними дюбелями та улаштування гідрозахисного армованого шару.
Не допускається проведення робіт під час атмосферних опадів, сильного вітру, прямої дії сонячних променів, без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних чинників.

Витрата води 5-5,5 л на 25 кг суміші
Час використання суміші до 1,5 год
Температура застосування суміші +5…+25 °С
Температура експлуатації -30…+40 °С
Адгезія до основи 0,5 МПа
Витрата сухої суміші на 1мм товщини 6 кг/м2
Морозостійкість 50 циклів