';

Клей-мастика каучукова, 18 кг

новий продукт

рекомендована роздрібна ціна
для поверхонь, що заглиблюються в землю
використання в широкому температурному діапазоні
готова до використання
стійка до ударних навантажень

Використовується для приклеювання матеріалів на бітумній основі до бетону, металу, цегли, дерева, кераміки та інших поверхонь.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Готовий до застосування однокомпонентний матеріал холодного типу на основі високоякісного модифікованого бітуму з додаванням полімерів і адгезійних добавок.

Підготовка основи

Пiдготовка основи здiйснюється згiдно ДСТУ-Н Б А.З.1-24:2013 i ДБН В.2.6-22- 2001. Основа повинна бути не промерзлою, сухою i мiцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням мастики основа очищується вiд пилу, жирних і масляних плям та iнших речовин, що зменшують адгезiю до основи.

Bci нерiвностi i немiцнi дiлянки поверхні слiд видалити, а потiм вирiвняти матерiалами в залежностi вiд стану i призначення конструкцiї за 24 години до початку робiт. Основу попередньо потрібно обробити проймером бітумним Shtock з витратою не менше 0,3 л/м2, що підвищить адгезію та міцність зчеплення мастики з основою. Залишкова вологість основи повинна бути не більше 4%.

Виконання робіт

Мастика готова до використання. Перед нанесенням перемішати до отримання однорідної консистенції. Мастику рекомендується наносити кельмою. Утеплювачі приклеюються нанесенням мастики діаметром 7- 10 см на чотири кута та центр листа. Геотестиль приклеюеться у верхньому поясі кріплення полосою 5-10 см, стики та центр по потребі.

У разі високих температур навколишнього середовища, вище +30 оС, потрібно використовувати засоби тимчасового фіксування матеріалів на протязі 1-2 годин на вертикальних поверхнях. При температурі нижче +5°С мастику необхідно попередньо витримати при кімнатній температурі не менше доби.

Масова частка нелетких речовин 75%-85%
Температура застосування -30….+40 °С
Висихання за н.у 12-24 години
Адгезія до основи 0,1 – 1 МПа
Водопоглинання протягом 24 годин не більше 1,0 % за масою
Подовження в момент розриву більше 300%