';

М18 Мурувальна суміш теплоізоляційна

98,59 грн

рекомендована роздрібна ціна

зручна в роботі
в’язкопластична
на основі перліту
теплоізоляційна

Суміш для мурування та зведення зовнішніх та внутрішніх стін, перегородок

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Мурувальна суміш теплоізоляційна призначена для мурування та зведення зовнішніх та внутрішніх стін, перегородок енергозберігаючими будівельними виробами (керамічними пустотілими блоками, шлакоблоками, керамзитоблоками, газоблоками та ін.), силікатною цеглою, рядовою та іншою цеглою, всередині та зовні приміщень.

Містить перліт, який сприяє покращенню теплоізоляційних властивостей кладки.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно зі ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016.

Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням основу та блоки необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, які знижують адгезію суміші до основи і видалити рихлі місця.

Горизонтальний рівень основи необхідно перевірити перед початком мурувальних робіт і, при необхідності, вирівняти поверхню будівельними розчинами. Перед зведенням стінових конструкцій потрібно, обов’язково, влаштувати горизонтальну та вертикальну гідроізоляцію фундаменту, щоб уникнути постійного замокання стін внаслідок капілярного підтягування вологи.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 20 кг поступово додати в ємність з близько 3,75-4,25 л чистої води, перемішати за допомогою будівельного міксера з малими обертами до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Час використання суміші після змішування з водою 1,5 години.

При виконанні кладки розчинову суміш рівномірно нанести кельмою на поверхню та розрівняти. Наносити розчин потрібно по всій поверхні рівномірно, таким чином, щоб блок, що встановлюється, повністю ліг на шар розчину. Оптимальна ширина горизонтальних швів становить в середньому 8-10 мм. Контролюйте рухомість розчинової суміші – вона не повинна бути занадто великою, щоб суміш не стікала у вертикальні пустоти блока. Після встановлення блоку, залишки суміші, що виступили, знімають.

При виконанні кладки керамічними блоками, щомають пазогребневу структуру на бічних гранях, розчинову суміш на ці грані не наносити, блоки з’єднувати насухо. При використанні блоків такого типу розчин наноситься на бічні грані у випадку прирізки або при стикуванні з іншими вертикальними поверхнями. При використанні блоків з відсутньою пазогребневою структурою на бічних гранях, розчинову суміш наносити на ці грані для формування вертикальних швів.

Увага! Не виконуйте мурувальні роботи під час дощу чи іншої невідповідної (занадто високої чи низької) температури навколишнього середовища. Важливо захищати свіжу кладку від намокання!

НЕ застосовувати при муруванні блоками з гіпсу! Тільки в’язкопластичний стан суміші здатний забезпечити надійне зчеплення з основою!

 
Витрата води 3,75-4,25 л води на 20 кг сухої суміші
Час використання суміші до 1,5 години
Температура експлуатації від -30 °С до +70 °С
Температура застосування суміші от +5 °С до +30 °С
Адгезія до основи не меньше 0,5 МПа
Витрата сухої суміші на 1 мм Від 60 кг на 1 м3 при товщині шару 10 мм
Морозостійкість не меньше 50 циклів