';

Мастика бітумно-емульсійна на водній основі, 18 кг

новий продукт

рекомендована роздрібна ціна
має високу проникаючу здатність
екологічно безпечна
готова до використання
не токсична

Використовується для влаштування гідроізоляції фундаментів, стін, перекриттів,стовпів, резервуарів, трубопроводів, колодязів і інших конструкцій, які заглиблюють в землю.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Готовий до застосування однокомпонентний матеріал холодного типу на основі високоякісного модифікованого бітуму з додаванням полімерів і адгезійних добавок. Покриття, оброблені мастикою стійкі до води і вологи, не схильні до утворення тріщин, теплостійкі та стійкі до ударних навантажень.

Підготовка основи

Пiдготовка основи здiйснюється згiдно ДСТУ-Н Б А.З.1-24:2013 i ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути не промерзлою, сухою i мiцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням мастики основа очищується вiд пилу, жирних і масляних плям та iнших речовин, що зменшують адгезiю до основи.

Bci нерiвностi i немiцнi дiлянки поверхні слiд видалити, а потiм вирiвняти матерiалами в залежностi вiд стану i призначення конструкцiї за 24 години до початку робiт. Основу попередньо потрібно обробити проймером бітумним Shtock з витратою не менше 0,3 л/м2, що підвищить адгезію та міцність зчеплення мастики з основою.

Залишкова вологість основи повинна бути не більше 8%.

Виконання робіт

Мастика готова до використання. Перед нанесенням перемішати до отримання однорідної консистенції. Мастику рекомендується наносити щітками в 2 шари. Час висихання кожного шару, до нанесення наступного, за стандартних умов (температура від +20 °С до 25 °С, та вологість повітря 60 – 65%) до 10 годин.

Повна стабілізація покриття досягається не раніше ніж через 7 діб. При зниженні температури і збільшенній відносній вологості повітря час висихання і стабілізації мастичного покриття може збільшуватися.

Не проводити роботи при температурі нижче +5°С та в дощову погоду, мастичний шар може бути частично або повністю змитий водою.

Масова частка нелетких речовин 50%-60%
Температура застосування +5….+40 °С
Висихання за н.у до 10 год
Адгезія до основи не менше 0,2 МПа
Витрата 1,0-1,5 кг/м2
Теплостійкість не менше +55 °С