';

Мастика бітумно-каучукова покрівельна, 18 кг

803,34 грн

рекомендована роздрібна ціна
еластична
висока частина нелетючих речовин
готова до використання
висока теплостійкість

Мастика призначена для влаштування мастичної покрівлі, гідроізоляції стиків та елементів покрівлі, ремонту старих покрівель та руберойдових покриттів

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Мастика призначена для влаштування мастичної покрівлі, гідроізоляції стиків та елементів покрівлі, ремонту старих покрівель та руберойдових покриттів. Для приклейки мінеральної вати або руберойду до горизонтальних поверхонь. Також може використовуватись для гідроізоляції підземних частин бетоних та залізобетонних конструкцій, які знаходяться у землі та для гідроізоляції фундаментів будівель та споруд.

Підготовка основи перед облицюванням

Повинна бути сухою, міцною, очищеною від бруду, жиру, пилу і вологістю не більше 4% (нормативні вимоги ДСТУ). Основу попередньо потрібно обробити «Праймером бітумним Shtock» з витратою не менше 0,3 л/м², що підвищить адгезію та зчеплення мастики з основою.

Виконання робіт

Мастику Shtock бітумно-каучукову покрівельну рекомендується наносити щітками, шпателем або наливом з розрівнюванням, з обов’язковим контролем товщини кожного шару. Товщина одного шару для створення гідроізоляції на покрівлі 1 – 1,5 мм, витрата на один шар для створення нової покрівлі – 1 – 1,5 кг. Час висихання кожного шару, до нанесення наступного, за стандартних умов (температура від +20 °С до 25 °С, та вологість повітря 60 – 65%) до 24 годин. Повна стабілізація покриття 7 діб.

При створенні нової покрівлі останній шар потрібно захистити від ультрафіолету, спеціальною захисною мастикою, базальтовою крихтою або звичайною фарбою «сріблянкою».

Діапазон температур застосування від -20 °С до +40 °С. При низьких температурах навколишнього середовища, для зручності нанесення, мастику рекомендується витримати в теплому приміщенні не менше 12 годин або розбавити органічним розчинником до необхідної консистенції, але не більше 8% від маси.

Масова частка нелетких речовин 40%
Температура застосування +15….+40 °С
Висихання за н.у 4 год
Адгезія до основи 0,15 МПа
Витрата 0,2-0,4 л/м2
Відсоток допустимого розчиннику до 16%