';

K11 Клейова суміш для плитки, 25 кг

110,32 грн

рекомендована роздрібна ціна
стійка до сповзання
високопластична
для сухих і вологих приміщень
легка у використанні

Клейова суміш для облицювання поверхні керамічною плиткою та плиткою “Gress” розміром не більше 30х30 см

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для облицювання керамічною плиткою з водопоглинанням більше 3% на горизонтальні та вертикальні поверхні (бетон, цегляне мурування, цементно-піщані, цементно-вапняні та гіпсові штукатурки, стяжки), що не деформуються, всередині будівель. Дозволяється облицювання горизонтальних поверхонь плитками «Gress» розміром не більше ніж 30х30 см. При додаванні пластифікатора протиморозного Shtock у суміш та використанні морозостійкої плитки можна застосовувати для облицювання будівель ззовні.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити. Неміцні основи обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock Tiefengrund G2 методом “мокрий по мокрому” до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 у два шари методом “мокрий по сухому”.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг додати в ємність з близько 4,75–5,25 л чистої води (температура води від +15 °С до +20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера з малими обертами до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Час придатності до використання після змішування з водою — близько 2 годин. Плитки попередньо не змочувати водою! Клейовий розчин нанести на основу сталевим шпателем і протягнути зубчастим краєм шпателя під кутом 45° до основи. Плитку необхідно приклеювати, прикладаючи її якомога ближче до попередньої і переміщуючи до отримання потрібної товщини шва. Плитку слід притискати до основи так, щоб клейовий розчин прилягав як мінімум до 70% її поверхні. Плитку розміром до 40х40 см («Gress» до 30х30 см) у місцях з підвищеною вологістю, у місцях, які піддаються інтенсивним навантаженням, а також при роботах на будівлях зовні слід приклеювати так, щоб розчин прилягав до всієї поверхні плитки. Перед повним затвердінням розчину слід видалити його залишки зі швів. Розшивання швів слід виконувати через 24 години після приклеювання. Для збільшення показника морозостійкості при зовнішніх роботах потрібно при приготуванні розчину додавати пластифікатор протиморозний Shtock.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених цією інструкцією.

Склад суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами
Витрата води  4,75-5,25 л на 25 кг сухої суміші
Час використання суміш до 2 годин
Відкритий час не менше 15 хвилин
Час коригування не менше 15 хвилин
Зміщення матеріалу, що закріплюється (тільки для стін) не більше 0,5 мм
Розшивання швів через 24 години
Температура застосування суміші від +5 °C до +30 °C
Температура експлуатації від +5 °C до +40 °C
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Витрата сухої суміші на 1мм  1,4 кг/м²
Максимальна товщина шару 10 мм

*Витрата залежить від розміру плиток, нерівності основи та навичок виконавця.