';

Підкладковий килим SHTOCK ALFA

3 079,80 грн

рекомендована роздрібна ціна
Легкий і тонкий
Міцність і стійкість до механічних пошкоджень
Висока еластичність
використовується в якості підкладкового килима для гнучкої черепиці

Надлегкий, міцний, 4х-шаровий покрівельний килим на основі тканих і нетканих матеріалів з антиковзаючою поверхнею і УФ захистом для додаткової гідроізоляції покрівель з покриттям з гнучкої бітумної черепиці

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Надлегкий, міцний, 4х-шаровий покрівельний килим на основі тканих і нетканих матеріалів з антиковзаючою поверхнею і УФ захистом. Висока міцність допускає механічне кріплення килима покрівельними цвяхами з пластиковою шайбою. Призначений для додаткової гідроізоляції покрівель з покриттям з гнучкої бітумної черепиці на основній площі покрівлі. Використовується в якості підкладкового килима для гнучкої черепиці або розділового шару для металевих фальцевих покрівель.

Підготовка основи

Монтується на суцільну рівну основу, виконану з: ОСП-3, фанери ФСФ і шпунтованих або обрізних дощок хвойних порід. Забезпечує чудовий всесезонний захист даху від протікання. Легкий і простий в укладанні. Килим щільно прилягає до основи без хвиль і складок.

Виконання робіт

Підкладковий килим Shtock ALFA фіксується механічним способом за допомогою цвяхів з пластиковою шайбою. Для більш надійного ущільнення, рекомендуємо проклеювати місця напуску підкладкового килима спеціальними стрічками типу Shtock Band 2, або Shtock Band 1, або аналогами які не гірші по технічним характеристикам. Таке рішення забезпечують міцне з’єднання килима за будь-яких погодних умов: при високій вологості, при сильному вітрі, під дощем, при низьких температурах, на сильно забрудненій поверхні мембрани.

Ширина рулона: 1,1 м
Довжина рулона: 50 м
Паропроникність: 0,5 г/м2/24год
Стійкість до УФ-променів: 6 місяців
Значення Sd: ›40 м
Водопроникність: W1
Температура експлуатації: від -10 оС до + 100 оС