';

S2 акрилова шпаклівка Finishspahtel, 27 кг

673,58 грн

рекомендована роздрібна ціна
білосніжна
зручна в роботі
готова до використання
високоеластична

Готова до застосування пастоподібна дисперсійна шпаклівка для внутрішніх робіт

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Універсальна ремонтна шпаклівка для виправлення невеликих стиків і дефектів, усадочних раковин і тріщин, для вирівнювання оштукатурених і бетонних поверхонь, а також для дрібноструктурних вирівняних поверхонь стін та стель. Застосовується для внутрішніх робіт.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою, міцною, рівною, з низьким та однорідним водопоглинанням. Перед застосуванням шпаклівки поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, які зменшують адгезію. Неміцні поверхні необхідно попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 або посиленою ґрунтівкою Shtock G2 в залежності від основ та витримати не менше 4 годин. Для дуже гладких поверхонь рекомендовано використовувати ґрунтівку бетон-контакт Shtock G6.

Виконання робіт

Перед використанням ретельно перемішати і нанести за допомогою сталевого загладжувального шпателя. Після підсихання загладити поверхню, змочуючи водою при цьому затиральну тертку з накладкою з губки, або відшліфувати сухим способом. Дану шпаклівку можна наносити і розпилювачем, попередньо відрегулювавши консистенцію (додати макимум 5-10% води).

Після достатнього висихання гладко зашпатлювати поверхню і можна нанести матеріал з дрібною структурою. Структурна картина залежить від ступеню розведення і розміру використовуваного розпилювача. Нанесення крапельним методом рекомендується для поверхонь стель, які повинні залишатися в необробленому стані.

Нанесення безповітряним розпилювачем (Airless):

Шпаклівка наноситься приладами для подачі штукатурки або потужними безповітряними розпилювачами. На пістолетах Airless необхідно видалити всі фільтри. Діаметр: 0,035-0,043″. Тиск: близько 150-180 бар. Для шпатлювальних мас необхідно використовувати спеціальні безповітряні пістолети з високою проникною здатністю, рекомендовані виробником. Щоб досягти оптимального нанесення за допомогою безповітряного пістолета, температура матеріалу при нанесенні повинна бути не менше +10 °C.

Склад водна дисперсія акрилового полімеру з мінеральними наповнювачами
Колір білий
Густина 1,76 г/см3
Ступінь глянцю матова
Товщина шару 3 мм
Температура застосування від +5 °C до +30 °C
Температура експлуатації від +5 °C до +30 °C
Витрата*на 1 мм товщини шару 1,8 кг/м2
Період висихання** 12 -48 годин

* Витрата залежить від нерівності основи та навичок виконавця
** Період висихання залежить від вологості, температури та товщини шару