';

S2 акрилова шпаклівка Finishspahtel, 4 кг

112,98 грн
рекомендована роздрібна ціна
білосніжна, висока еластичність
зручна в роботі
готова до використання
можна тонувати

Готова для використання шпаклювальна гладь, призначена для підготовки стін та стель

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Готова для використання шпаклювальна гладь, призначена для підготовки стін та стель всередині приміщень на бетонних, цементних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних основах перед фарбуванням або клеєнням шпалер, а також для з’єднання гіпсокартонних плит на стиках.

Підготовка основи перед облицюванням

Здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовій і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Нерівності вирівняти стартовою шпаклівкою. Нерівності після підготовки поверхні не повинні перевищувати нормативно допустимі. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість цементних поверхонь не повинна перевищувати 4%, гіпсових поверхонь — 1%. Гігроскопічні і крейдяні поверхні, оштукатурені ділянки обробити ґрунтовкою Tiefengrund Shtock G2.

Виконання робіт

Перед використанням ретельно перемішати дрилем на малих обертах, щоб не допустити перенасичення маси повітрям. Процес шпаклювання та розшивки проводити при температурі основи і навколишнього середовища +10 °C – +25 °C. Не застосовується у приміщеннях у яких постійна вологість повітря перевищує 70%.

У разі можливого загустіння виробу, внаслідок високої температури повітря під час роботи та при високій поглинаючій здатності основи шпаклівку розбавити, додаючи до 5% чистої води. Якщо поглинальна здатність основи невідома, рекомендується провести пробне нанесення шпаклівки на поверхню, та прослідкувати за висиханням шпаклівки.

Наносити шпаклівку потрібно металевим шпателем товщиною шару до 2 мм. Витрата шпаклівки 1 кг/м² при товщині 1 мм. У випадку великих нерівностей шпаклівку наносять кількома шарами. Наступні шари можна наносити після висихання попереднього шару. Час висихання одного шару 4–6 годин в залежності від температури і вологості повітря. Суху поверхню шліфують наждачним папером, або сіткою (рекомендована градація абразивного матеріалу – 150) і очищують від пилу.

колір білий
густина 1,82кг/л
середня  витрата на 1мм 1кг/м2
час висихання 4-6год
температура застосування +10….+25 *С
максимальн товщина шару 2мм