';

Самовирівнююча суміш для підлоги (5-20 мм), 25 кг

159,36 грн
рекомендована роздрібна ціна
зручна у використанні
має високу міцність
гарно розтікається по поверхні
тріщиностійка

Суміш використовується для виготовлення наливних самовирівнюючих підлог

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну парію продукції, кожена партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Суміш використовується для виготовлення наливних самовирівнюючих підлог (прошарків) практично на будь-який, завчасно підготовленій основі, в житлових та суспільних будівлях. Товщина шару від 5 мм до 20 мм. Лити в 1 шар. Готова стяжка відповідає всім вимогам до прошарків підлог, на які можуть наноситись всі види покриттів (паркет, лінолеум, килимові покриття, плитка, фарба і т.д.).

Підготовка основи перед облицюванням

Основа повинна бути міцною і чистою (цементні основи – витримка не менше 28 діб). Перед нанесенням підлог з основи необхідно видалити не тільки грубі забруднення (масла, смоли та ін.), а й навіть пил, бажано пилососом. Великі пошкодження, наприклад, відколоті частини стяжки, тріщини або пустоти повинні бути зашпакльовані. Всі основи повинні бути проґрунтовані ґрунтом Shtock. Не допускається змочування поверхні основи.

Виконання робіт

Суміш змішується з водою (5 – 6 л) і перемішується за допомогою мішалки з малими обертами до отримання однорідної маси без грудочок. Почекати 5 хвилин і знову перемішати. Потім розчин вилити на підготовлену основу і розподілити за допомогою валика, жорсткого віника, гумової планки чи подібних інструментів. По поверхні вилитого шару рекомендується прокатати валиком з шипами для видалення повітряних пустот. Для подачі розчину можна використовувати поршневий чи шнековий насоси. У випадку перерви в роботі більше 20 хвилин машину слід почистити за допомогою води.

Затверділий розчин можна видалити лише механічно. Примітка: надлишок води зменшує механічну міцність розчину, розчин може розшаровуватись. Через 36 годин по підлозі можна ходити. Наносити на поверхню підлоги різноманітні покриття можна через 7 – 28 діб з урахуванням до вимог до ДБН В.2.6-22-2001. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20 °С та відносній вологості повітря 60%. При інших умовах робочі параметри суміші можуть змінюватися. Виробник не несе відповідальності за неправильне застосування матеріалу, а також за застосування його з метою та при умовах, не передбачених інструкцією.

Витрата води 5-6 л на 25 кг суміші
Час використання суміші до 1 год
Готовність до технічного використання 36 год
Температура застосування суміші: +10…+30 °С
Адгезія до бетону не менше 0,5 МПа
Товщина шару 5-20 мм
Міцність на стиск: 20 МПа
Витрата сухої суміші на 1мм товщини 1,6 кг/м2
Морозостійкість 50 циклів