';

V7 Штукатурка силіконова «Камінцева» 1,5 мм Verputz SIL K15, 25 кг

1 107,74 грн

рекомендована роздрібна ціна

еластична
висока паропроникність
стійка до атмосферних опадів
гідрофобна
готова до використання
стійка до забруднення

Штукатурка силіконова для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь фактурою «короїд» всередині і зовні будинків (зерно 1,5мм)

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Штукатурка силіконова призначена для декоративно-захисного оздоблення фасадів та стін всередині приміщень по цегляним, бетонним, цементним, цементно-вапняним, гіпсовим, гіпсокартонним поверхням, а також для оздоблення твердих деревно-волокнистих плит. Утворює фактурне покриття «камінцеве» з зерном 1,5 мм.

Підготовка основи перед облицюванням

Здійснюється згідно з ДБН В.2.6-22-2001 та ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013. Поверхня повинна бути чистою, сухою та придатною для обробки. Пил, залишки вапняної побілки, покриття на клейовій і масляній основі, інші забруднення ретельно видалити. Міцні алкідні та олійні покриття зашкурити і знепилити. Свіжа цементна штукатурка повинна бути витримана мінімум 28 днів. Вологість цементних поверхонь не повинна перевищувати 4%, гіпсових поверхонь — 1%. Поверхню перед нанесенням необхідно обробити ґрунтовкою «Shtock G4 «Putzgrund».

Виконання робіт

Перед застосуванням штукатурку необхідно перемішати. Забороняється використання тари та інструменту зі слідами іржі. Декоративну штукатурку рівномірно наносять на основу сталевою теркою під кутом 45° до поверхні. Товщина шару нанесення штукатурки повинна відповідати розміру зерен наповнювача. В момент, коли штукатурне покриття перестане прилипати до інструменту, починають формувати структуру поверхні за допомогою пластикової терки.

Однорідну фактуру поверхні, у вигляді густо вкладених зерен наповнювача, формують круговими рухами терки. Терку при цьому тримають паралельно поверхні, що оброблюється. Для запобігання утворення видимих місць з’єднань і напливів, матеріал слід наносити безперервно, зберігаючи «мокрий край». Не слід укладати штукатурку на поверхні, що обігріваються, або на які потрапляє пряме сонячне проміння, а також виконувати роботи під час дощу. Протягом першої доби свіжу штукатурку необхідно захистити від дощових опадів, надмірного пересихання та мінусових температур. Час висихання до повного набору міцності при температурі 20 °C та вологості 60% – 72 години. Витрата матеріалу – 2,3 кг/м².

Витрата 2,3 кг/м2
Міцність зчеплення з основою 0,5 МПа
Час висихання 4-6 год
Температура застосування +5…+30 °С
Колір білий (база А)
прозорий ( база С)