';

V5 Штукатурка акрилова «Короїд» 2,0 мм Verputz R20, 25 кг

819,82  грн

рекомендована роздрібна ціна

еластична
легка в використанні
гідрофобна
готова до використання

Для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь фактурою «короїд» всередині і зовні будинків (зерно 1,5мм)

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Штукатурка призначена для декоративно-захисного оздоблення фасадів та стін всередині приміщень по цегляним, бетонним, цементним, цементно-вапняним, гіпсовим, гіпсокартонним поверхням, а також для оздоблення твердих деревно-волокнистих плит. Утворює фактурне покриття «короїд» з зерном 2,0 мм

Підготовка основи перед облицюванням

Поверхня повинна бути міцною та рівною, очищена від старих оздоблювальних матеріалів і оброблена Універсальною ґрунтовкою Shtock . Ґрунтовку рекомендується застосовувати в кольорі наближеному до кольору штукатурки.

Виконання робіт

Перед застосуванням штукатурку необхідно перемішати. Забороняється використання ємностей та інструменту зі слідами іржі. Декоративну штукатурку рівномірно наносять на основу сталевою теркою під кутом 50° до поверхні. Товщина шару нанесення штукатурки повинна відповідати розміру зерен наповнювача. В момент, коли штукатурне покриття перестане прилипати до інструменту, починають формувати структуру поверхні за допомогою пластикової терки. Однорідну фактуру поверхні, у вигляді густо вкладених зерен заповнювача, формують круговими рухами терки. Терку при цьому тримають паралельно  поверхні, що оброблюється. Для запобігання утворення видимих місць з’єднань і напливів, матеріал слід наносити безперервно, зберігаючи «мокрий» край. У випадку необхідності перерви в роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де закінчуються роботи, нанести на неї штукатурку та придати їй фактуру.

Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви слід починати роботи з зазначеного місця. Край нанесеної раніше штукатурки необхідно закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити. Не слід укладати штукатурку на поверхні, що обігріваються або на які потрапляє пряме сонячне проміння, а також виконувати опорядження під час дощу. Свіжу штукатурку необхідно на протязі 1 дня захистити від дощових опадів, надмірного пересихання та мінусових температур. Для цього будівельні риштування потрібно прикрити сіткою або фольгою.

Витрата 2,5-2,7 кг/м2
Міцність зчеплення з основою 0,5 МПа
Час висихання 5-7 год
Температура застосування +5…+30 °С
Колір білий (база А)
прозорий ( база С)