';

W30 Цементна штукатурка , 25 кг

83,17 грн

акційна ціна

для усіх видів мінеральних основ
можна використовувати для вологих приміщень
для зовнішніх і внутрішніх робіт
паропроникна

Суміш використовується для попереднього вирівнювання основ, стійких до деформації. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Цементна штукатурка застосовується для вирівнювання гігроскопічних основ, стійких до деформації (цегла, бетон, тощо). Рекомендована для штукатурення фасадів та стін у приміщеннях із вологим режимом експлуатації (ванни, душові, кухні тощо). Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock та витримані не менше 4 годин перед початком робіт.

Виконання робіт

Суху суміш змішати з чистою водою в співвідношенні орієнтовно 0,16 л на 1 кг суміші до однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Штукатурку наносять вручну, накладаючи на попередньо підготовлену поверхню знизу вгору, потім вирівнюють і сильно пресують стальною лінійкою в горизонтальному напрямку. Великі заглибини попередньо вирівнюються цією ж штукатуркою.

При нанесенні товщиною понад 15 мм рекомендується проводити вирівнювання в декілька шарів. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього. При підвищеному випаровуванні води (теплі сухі умови, особливо ззовні, на протягах, при шарах до 10 мм) для забезпечення нормальних умов твердіння необхідно зберігати вологою поверхню штукатурки протягом 24 годин (зволоження, закриття плівкою і т. ін.).

Для покращення механічних властивостей у шарі матеріалу використовувати металеву сітку для армування, яка закріплюється до основи. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях та умовах, не передбачених інструкцією.

Витрата води на 25 кг 4 л на 25 кг суміші
Товщина шару 5 – 20 мм (при нанесенні більше 15мм проводити вирівнювання в декілька шарів)
Час використання готової суміші 60 хвилин
Адгезія 0,5 МПа
Витрата приблизно 1,5 кг/м² на 1 мм товщини.