';

W31 Цементно-вапняна штукатурка, 25 кг

84,38 грн

рекомендована роздрібна ціна
для усіх видів мінеральних основ
для зовнішніх і внутрішніх робіт
для сухих і вологих приміщень
підходить для ремонту старої штукатурки

Суміш використовується для попереднього вирівнювання основ, стійких до деформації. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Суміш використовується для вирівнювання гігроскопічних основ, стійких до деформації (цегла, легкий бетон, тощо). Ефективна для ремонту старої штукатурки, як в середині сухих та вологих приміщень, так і назовні.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою Shtock та витримані не менше 4 годин. При необхідності суха і адсорбуюча поверхня зволожується водою.

Виконання робіт

Штукатурку змішати з чистою водою у співвідношенні близько 0,21 л на 1 кг суміші до однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Наносять штукатурку вручну, накладаючи на попередньо підготовлену поверхню знизу вгору, потім вирівнюють і сильно пресують стальною лінійкою в горизонтальному напрямі. Великі заглибини попередньо вирівнюються цією ж штукатуркою.

При нанесенні товщиною більше 15 мм рекомендується проводити вирівнювання в декілька шарів. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього. При підвищеному випаровуванні води (теплі сухі умови, особливо ззовні, на протягах, при шарах до 10 мм) для забезпечення нормальних умов твердіння зберігати вологою поверхню штукатурки протягом 24 годин (зволоження, закриття плівкою і т.п.). Гладкі поверхні, наприклад, бетонні, для покращення адгезії потрібно зробити більш шорсткими.

Для покращення механічних властивостей в шарі матеріалу використовувати сітку для армування, яка закріплюється до основи. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях та умовах, не передбачених інструкцією.

Витрата води 5,25л на 25 кг суміші
Час використання суміші до 1год
Температура застосування суміші +5…+30 °С
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Товщина шару 5-20 мм (при нанесенні більше 15 мм проводити вирівнювання в декілька шарів)
Витрата суміші на 1мм товщини 1,6 кг/м3