';

V72 Мінеральна штукатурка Камінцева 2,0 мм, 25 кг

336,96 грн

рекомендована роздрібна ціна
гідрофобна
стійка до ударних навантажень
висока паропроникність
стійка до атмосферних впливів

Полімерцементна суміш для виконання декоративного тонкошарового оздоблення «камінцевої» фактури всередині і зовні будинків (зерно 2,0 мм)

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Використовується для високоякісного, тонкошарового, декоративного оздоблення бетонних, цегляних, підштукатурених поверхонь всередині та зовні будівель. Застосовується в системі теплоізоляції фасадів будинків з метою отримання «камінцевої» фактури. Передбачає подальше фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фасадними фарбами.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно обробити Універсальною ґрунтовкою Shtock. Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock двічі та витримані не менше 5 годин. Після чого нанести шар Універсальної ґрунтовки Shtock.

Виконання робіт

Розчин змішати з чистою водою у співвідношенні 0,2 – 0,25 л на 1 кг суміші до однорідної маси. Витримати 5 хвилин і перемішати перед використанням. Декоративну штукатурку наносять на основу металічним шпателем шаром, який відповідає розміру зерна, після цього круговими рухами за допомогою пластмасової терки придають поверхні бажаної фактури. В залежності від часу витримки штукатурки, інтенсивності та напряму руху терки можна отримати різноманітні «камінцеві» фактури.

Для запобігання утворення видимих місць з’єднань і напливів, матеріал слід наносити безперервно, зберігаючи «мокрий» край. Не слід укладати штукатурку на поверхні, що обігріваються або на які потрапляє пряме сонячне проміння, а також виконувати опорядження під час дощу. Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 діб захищати від дощових опадів, надмірного пересихання та мінусових температур. Для цього будівельні риштування потрібно прикрити сіткою або фольгою. Через 3 доби поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, а через 7 діб – на основі органічних розчинників.

Витрата води 5-6,25 л на 25 кг суміші
Морозостійкість 50 циклів
Витрата сухої суміші 3,0 кг/м²
Час використання суміш 1 година
Температура застосування +5….+30 °С
Адгезія до основи 0,5 МПа
Товщина шару від: 2 мм