';

V73 Мінеральна штукатурка Короїд 2,0 мм, 25 кг

280,31 грн
рекомендована роздрібна ціна
водостійка
висока паропроникність
стійка до ударних навантажень
стійка до атмосферних впливів

Полімерцементна суміш для виконання декоративного тонкошарового оздоблення фактури «короїд» всередині і зовні будинків (зерно 2,0 мм)

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Використовується для високоякісного, тонкошарового, декоративного оздоблення бетонних, цегляних, підштукатурених поверхонь всередині та зовні будівель. Застосовується в системі теплоізоляції фасадів будинків з метою отримання фактури «короїд». Передбачає подальше фарбування акриловими, силікатними, силіконовими та іншими фасадними фарбами.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, тощо). Перед нанесенням декоративної штукатурки поверхню необхідно обробити Універсальною ґрунтовкою Shtock та витримати не менше 2 годин. Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock двічі та витримані не менше 5 годин. Після чого нанести шар Універсальної ґрунтовки Shtock.

Виконання робіт

Розчин змішати з чистою водою у співвідношенні 0,2 – 0,25 л на 1 кг суміші до однорідної маси. Витримати 5 хвилин і перемішати перед використанням. Штукатурка наноситься на основу металічним шпателем або теркою шаром, який відповідає розміру зерна.

Після того, як розчинна суміш перестає липнути до пальців (від 5 до 30 хвилин залежно від основи і умов застосування), необхідно за допомогою пластикової терки почати формування фактури. В залежності від часу, інтенсивності та напрямку руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові та перехресні борозни.

Для запобігання утворення видимих місць з’єднань і напливів, матеріал слід наносити безперервно, зберігаючи «мокрий» край. Не слід укладати штукатурку на поверхні, що обігріваються або на які потрапляє пряме сонячне проміння, а також виконувати опорядження під час дощу.

Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 діб захистити від дощових опадів, надмірного пересихання та мінусових температур. Для цього будівельні риштування потрібно прикрити сіткою або фольгою. Через 3 доби поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, а через 7 діб – на основі органічних розчинників.

Витрата води 6,25 л на 25 кг суміші
Час використання суміш 1 година
Морозостійкість 50 циклів
Витрата 2,5 кг/м²
Температура застосування суміші +5…+30 °С
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Товщина шару від 2 мм