';

Штукатурка цементно-вапняна машинного нанесення

85,41 грн

рекомендована роздрібна ціна
не опливає
пластична
для внутрішніх робіт
тріщиностійка

Високоякісна цементно-вапняна штукатурна суміш для вирівнювання стін і стель під облицювальні роботи. Рекомендована як для механізованого нанесення, так і для ручного.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну парію продукції, кожена партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Сфера застосування

Застосовується для виконання високоякісних штукатурних робіт на різних мінеральних поверхнях (бетон, цегла) всередині приміщень і зовні для штукатурення стін, які захищені від зволоження.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно з ДБН В.2-22-2001. Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків будівельних розчинів тощо). Перед нанесенням штукатурки поверхню необхідно попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 або посиленою ґрунтівкою Shtock G2 в залежності від основ та витримані не менше 4 годин. Для дуже гладких поверхонь рекомендовано використовувати ґрунтівку бетон-контакт Shtock G6.

Виконання робіт

Мішок сухої суміші 25 кг поступово додати в ємність з 4 – 4,8 л чистої води (температура води від 15 °С до 20 °С), перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Час використання суміші після змішування з водою – близько 1 години. При погіршенні атмосферних умов (висока температура, вітер, прямі сонячні промені) час використання суміші скорочується. Штукатурку наносять вручну або механічно, накладаючи на попередньо підготовлену поверхню знизу вгору товщиною до 25 мм, потім вирівнюють і сильно пресують стальною лінійкою в горизонтальному напрямку. Великі заглибини попередньо вирівнюються цією ж штукатуркою. При нанесенні товщиною понад 25 мм рекомендується проводити вирівнювання в декілька шарів. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього з розрахунку 1 день на 1 мм товщини шару штукатурки. При підвищеному випаровуванні води (теплі сухі умови, особливо ззовні, на протягах тощо) для забезпечення нормальних умов твердіння необхідно зберігати поверхню штукатурки вологою протягом 24 годин (зволоження, закриття плівкою та ін.). Всі ділянки оштукатурених поверхонь, що знаходяться в контакті з землею або гравійним засипанням, після висихання слід захистити від проникнення вологи / герметизувати, починаючи від ущільнення стін підвалу, до висоти приблизно на 5 см вище верхньої кромки грунту. Свіжонанесену штукатурку слід захистити від морозу і швидкого висихання. Для покращення механічних властивостей матеріалу використовують металеву сітку для армування, яка закріплюється до основи.

Умови зберігання

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях. Термін придатності. 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Склад: цементно-вапняна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами
Витрата води: 4-4,8 л. води на 25 кг. сухої суміші не менше 60 хвилин
Час використання суміші: не менше 60 хвилин
Міцність зчеплення з основою після витримування в повітряносухих умовах: не менше 0,3 МПа
Границя міцності на стиск через 28 діб: не менше 2,9 МПа
Границя міцності на розтяг при вигині через 28 діб: не менше 1,2 МПа
Паропроникність: не менше 0,05 мг/(м·год·Па)
Температура застосування суміші: від +5 °С до +30 °С
Температура експлуатації: від +5 °С до +30 °С
Товщина шару: 5-25 мм.
Витрата* на 1 мм. товщини шару: 1,3 кг/м2
*Витрата залежить від нерівності основи та навичок виконавця.