';

Склосітка фасадна Shtock 160, Чехія

1380,09 грн

рекомендована роздрібна ціна
лугостійка
запобігає утворенню тріщин
лугостійка
міцна на розрив та розтягування;

Склосітка виготовлена з міцного скловолокна, просоченого спеціальним полімером для додання матеріалу стійкості до лугів, якими багаті різні будівельні суміші. Такий надійний захист значно подовжує загальний термін експлуатації і зберігає зовнішній вигляд оздоблювальних і декоративних матеріалів на поверхні будівель протягом багатьох років.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Сфера застосування

– для армування поверхні при проведенні штукатурних робіт на фасадах;
– для захисту поверхні від утворення тріщин;
– для армування місць примикання віконних і дверних коробок до стін;
– для системи зовнішнього утеплення.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути рівною, сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити.

Неміцні основи обробити посиленою ґрунтівкою Shtock G2 або концентратом ґрунтівки Shtock G3 методом “мокрий по мокрому” до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 у два шари методом “мокрий по сухому”. Великі нерівності поверхні попередньо вирівнятиr клейовою сумішшю для приклеювання ППС і МВ Shtock або штукатуркою цементною Shtock.

Виконання робіт

Перед влаштуванням армованого гідрозахисного шару всі вершини віконних і дверних коробок необхідно додатково армувати прямокутними вирізами «косинками» з склосітки Shtock 160 з розміром не менше 200х350 мм.

На прикріплену до фасаду поверхню утеплювача наносять шар клейової суміші для армування з гідрозахистом та приклеювання мінераловатних плит Shtock за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі з розміром зуба 10х10 мм, в який вдавлюють склосітку фасадну Shtock 160.

Далі – дуже акратно! – зашпакльовують сітку, щоб утворилась гладка поверхня, а сама склосітка залишилась в захисному армуючому шарі. Товщина армованого гідрозахисного шару повинна складати 3 – 5 мм відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6-36:2008. Склосітку потрібно вкладати полотном в вертикальній площині (зверху вниз) з нахлестом суміжних полотнищ не менше 100 мм.

Для подальшого виконання робіт необхідно витримати технологічну перерву не менше 3 – 5 днів після кладання гідрозахисного армуючого шару. Під час робіт стежити за тим, щоб склосітка не пошкоджувалась, не проглядалася на поверхні гідрозахисного шару і не стикалася з фасадними теплоізоляційними плитами.

Зберігання

Склосітка повинна зберігатися запакованою в темному сухому місці при температурі від -10 оС до +50 оС в вертикальному положенні без нагрузки. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів.

Ширина рулона: 1,1 ± 0,01 м.
Довжина рулона: 50 ± 0,5 м.
Розмір комірки: 3,5 ± 0,5х3,8 ± 0,5 мм
Колір: блакитний
Номінальна маса на одиницю площі: 160 ± 16 г/м
Розривне навантаження в початковому стані Н/50 мм: не менше 1900
Розривне навантаження після “швидкого” тесту (витримка при температурі 60 оС протягом 24 годин в розчині, що містить 2 г. NaOH, 8 г. КОН і 1 г. Са(ОН)2 в 2 л. дистильованої води) Н/50 мм: не менше 1000