';

Склосітка фасадна Shtock 160

1090,00 грн

рекомендована роздрібна ціна
міцна на розрив та розтягування
запобігає утворенню тріщин в штукатурному шарі за будь-яких кліматичних умов
лугостійка
сприяє подоланню внутрішніх напружень, що виникають внаслідок різких перепадів температури і вологості повітря

Склосітка виготовлена з міцного скловолокна, просоченого спеціальним полімером для додання матеріалу стійкості до лугів, якими багаті різні будівельні суміші. Такий надійний захист значно подовжує загальний термін експлуатації і зберігає зовнішній вигляд оздоблювальних і декоративних матеріалів на поверхні будівель протягом багатьох років.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Сфера застосування

Для армування поверхні при проведенні штукатурних робіт на фасадах; для захисту поверхні від утворення тріщин; для армування місць примикання віконних і дверних коробок до стін; для системи зовнішнього утеплення.

Підготовка основи перед облицюванням

Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна мати необхідну несучу здатність, бути рівною, сухою, заздалегідь очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби. Неміцні ділянки основи видалити. Неміцні основи обробити посиленою ґрунтівкою Shtock G2 або концентратом ґрунтівки Shtock G3 методом “мокрий по мокрому” до повного насичення. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити ґрунтівкою глибокопроникною Shtock G1 у два шари методом “мокрий по сухому”. Великі нерівності поверхні попередньо вирівнятиr клейовою сумішшю для приклеювання ППС і МВ Shtock або штукатуркою цементною Shtock.

Виконання робіт

Перед устройством армированного гидрозащитного слоя все вершины оконных и дверных коробок необходимо дополнительно армировать прямоугольными вырезами «косынками» из стеклосетки Shtock 160 размером не менее 200х350 мм. На прикрепленную к фасаду поверхность утеплителя наносят слой клеевой смеси для армирования с гидрозащитой и приклеивания минераловатных плит Shtock с помощью зубчатого шпателя из нержавеющей стали с размером зуба 10х10 мм, в который вдавливают стеклосетку фасадную Shtock 160. Далее – очень акратно! – зашпаклевывают сетку, чтобы образовалась гладкая поверхность, а сама стеклосетка осталась в защитного армирующего слоя. Толщина армированного гидрозащитного слоя должна составлять 3 – 5 мм в соответствии с требованиями ГОСТ В.2.6-36: 2008. Стеклосетку нужно вкладывать полотном в вертикальной плоскости (сверху вниз) с нахлестом смежных полотнищ не менее 100 мм. Для дальнейшего выполнения работ необходимо выдержать технологический перерыв не менее 3 – 5 дней после кладання гидрозащитного армирующего слоя. Во время работ следить за тем, чтобы стеклосетка НЕ ​​повреждалась, не просматривалась на поверхности гидрозащитного слоя и не сталкивалась с фасадными теплоизоляционными плитами.

Зберігання

Склосітка повинна зберігатися запакованою в темному сухому місці при температурі від -10 оС до +50 оС в вертикальному положенні без нагрузки. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів. Строк придатності не менше 25 років від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Ширина рулона: 1,0 ± 0,01 м.
Довжина рулона: 50 ± 0,5 м.
Розмір комірки: 4,5 ± 0,7х4,5 ± 0,7 мм
Колір: жовтий
Номінальна маса на одиницю площі: 160 ± 10 г/м
Розривне навантаження в початковому стані Н/50 мм: не менше 1800
Розривне навантаження після “швидкого” тесту (витримка при температурі 60 оС протягом 24 годин в розчині, що містить 2 г. NaOH, 8 г. КОН і 1 г. Са(ОН)2 в 2 л. дистильованої води) Н/50 мм: не менше 1080