';

Склосітка панцирна Shtock 300

1199,00 грн

рекомендована роздрібна ціна
лугостійка
плетена трижильна з підвищеною міцністю
стійка до сповзання
еластична

Склосітка виготовлена з міцного скловолокна, просоченого спеціальним полімером для додання матеріалу стійкості до лугів, якими багаті різні будівельні суміші. Такий надійний захист значно подовжує загальний термін експлуатації і зберігає зовнішній вигляд оздоблювальних і декоративних матеріалів на поверхні будівель протягом багатьох років.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Сфера застосування

– для додаткового посилення конструкції під створення захисного армуючого шару на поверхнях, які піддаються підвищеним ударним і ваговим навантаженням, переважно в цокольній частині, а також на фасадах будівель і підвищених навантаженнях при використанні крупноформатної плитки, клінкерної плитки, декоративного та натурального каменю на фасадах будівель.

– для забезпечення антивандального захисту в цокольних і перших поверхах будівель в громадських місцях для штукатурних основ.

Виконання робіт

Склосітку потрібно вкладати в свіжу розчинову суміш полотном в вертикальній площині (зверху вниз) з нахлестом суміжних полотнищ не менше 100 мм. Сітка повинна знаходитися в верхній третині товщини захисного шару, після чого повністю покривається розчином для укріплення, який вирівнюють.

Зберігання

Склосітка повинна зберігатися запакованою в темному сухому місці при температурі від -10 оС до +50 оС в вертикальному положенні без навантаження. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів.

 

Ширина рулона: 1,0 ± 0,01 м.
Довжина рулона: 25 ± 0,25 м.
Розмір комірки: 5,0 ± 0,7х6 ± 0,7 мм
Колір: бiлий
Номінальна маса на одиницю площі: 300 ± 9 г/м2