';

M16 Термостійкий клей (1000 °C), 20 кг

271,51 грн

рекомендована роздрібна ціна
висока температурна стійкість
підвищена адгезія
еластичний
легкий в роботі

Клеюча суміш призначена для кладки камінів та печей, а також для їх облицювання плиткою

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Клеюча суміш призначена для кладки камінів та печей, а також для їх облицювання плиткою. Рекомендується для облицювання підлоги з підігрівом. Стійка до навантажень та перепадів температур до 1000 °C. Перед застосуванням необхідно ознайомитись з інструкцією і чітко виконувати алгоритм дій при виконанні робіт.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Сильно поглинаючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою глибокого проникнення Shtock та витримані не менше 4 годин перед початком робіт.

Виконання робіт

При виконанні кладки каміну чи печі вогнестійку цеглу перед використанням витримують у воді  5-10 секунд. При виконанні облицювальних робіт на поверхнях з цегляної кладки каміну чи печі основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від послаблюючих адгезію речовин (масні плями, пил, залишки будівельних розчинів, тощо). Шви існуючої кладки розчищають на глибину 8-10 мм. Очищену кладку щедро, за декілька проходів, змочують водою за допомогою малярної щітки. Ділянки, які підсохли, під час роботи змочують додатково. Рекомендована товщина  клейового шару при кладці – 7-10 мм. Розшивку швів між цеглою виконують клейовим розчином відразу під час кладки. Повне висихання свіжовикладеної печі чи каміну при нормальній температурі і вологості відбувається не раніше, ніж за 3 доби. Після 3 діб потрібно виконати перший прогрів печі або каміну (не допускаючи перегріву стінок каміну чи печі), що триває не більше 1 години при температурі від +200 °C до +300 °C. В подальшому час та кількість прогріву не нормується. Облицювання каміну або печі проводиться після регулярного експлуатування протягом 3-4 тижнів.

Перед облицювальними роботами попередньо розчищені шви заповнюють сумішшю (за допомогою  гладкого шпателя) і вирівнюють їх разом з тріщинами та вибоїнами  на поверхні цегли в зволоженій кладці. При роботі з плиткою готовий клеючий розчин наноситься на основу металічним шпателем з квадратними зубцями відповідного розміру (зубці від 8х8 до 12х12). Тільки в’язкопластичний стан клеючої маси здатний забезпечити добру адгезію. Не рекомендуємо класти плитку „на стик”.

Мінімальна ширина шва повинна бути не менше 2 мм (оптимальна 4-5 мм). Розшивку міжплиточних швів виконують цим же клеєм, але не раніше ніж через 48 годин після завершення облицювання. Допускається використання пігментних паст на водяній основі для фарбування клею, що використовується при розшивці. Після закінчення розшивки швів через 2-3 дні, дозволяється прогріти камін чи піч (протягом 1 години, до температури, що не перевищує 100 °C на поверхні облицювання). Після чого з наступної доби  камін чи піч можливо регулярно експлуатувати.

Витрата води 3,6-5,6 л на 20 кг суміші
Час використання суміші до 1 год
Відкритий час не менше 20 хв
Час коригування не менше 15 хвилин
Розшивання швів через 48 год
Темпера аексплуатаціїі -30…+1000 °С
Адгезія до основи не менше 0,9 МПа
Максимальна товщина шару 10 мм