';

Мембрана покрівельна Shtock 80

930,00 грн

рекомендована роздрібна ціна
перешкоджає утворенню конденсату на утеплювачі і несучих конструкціях
еластична і зручна при монтажі;
стійка до розриву;
захищає конструкції від плісняви і грибка;
містить UV-стабілізатори, які уповільнюють процес старіння, який викликаний дією атмосферних чинників;

Мембрана складається з одного шару поліетиленової плівки та армуючого шару з поліетиленового волокна (спанбонд). Шар спанбонда необхідний для запобігання утворення капель від ранішнього конденсату. Волога вбирається в волокна зранку і вивітрюється на протязі дня.

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Призначена для захисту утеплювача від вологи, яка проникає в приміщення у вигляді пару. Використовується для перекриття на горищі, якщо дане приміщення не опалюється; для покрівлі даху,якщо побудованатепла мансарда; для стелі – якщо не завжди опалюється верхній поверх; для внутрішніх стін – особливо в приміщеннях з підвищеною вологістю. Для підлоги пароізоляція може використовуватися з зовнішнього боку утеплювача, якщо чорновий шар підлоги не контактує з землею, а зсередини утеплювач краще вкривати паропропускною гідроізоляцією для забезпечення вентиляції.

Виконання робіт

Пароізоляційна плівка встановлюється в конструкцію будь-якою стороною. Паробар’єр може кріпитися як вертикально, так і горизонтально з внутрішнього боку конструкції. При цьому, застосовуються скоби або цвяхи з плоским капелюшком. Часто застосовується необрізна або обрізна дошка, а також підконструкція для монтажу гіпсокартону. Рекомендуємо проклеювати стики паробар’єра двосторонньою клейкою стрічкою, для збереження в місцях стиків пароізоляційних властивостей матеріалу. Обов’язково слід проклеювати стики паробар’єра в приміщеннях, які експлуатуються з підвищеним вологісним режимом, наприклад, у ванних і кухнях.

Зберігання

Мембрана повинна зберігатися запакованою в темному сухому місці при температурі від -10 оС до +50 оС в вертикальному положенні без нагрузки. Протягом усього терміну зберігання матеріал повинен бути захищений від дії атмосферних опадів.

Склад: плівка – поліетилен; армуючий шар – поліетилен
Ширина рулона: 1,5 м
Довжина рулона: 50 м
Щільність: 80 г/м2
Температура експлуатації: від + 80 оС до – 40 оС