';

G4 Ґрунтівка універсальна з кварцовим наповнювачем Putzgrund, 14 кг

478,14 грн
рекомендована роздрібна ціна
швидкотвердіюча
вирівнює поглинаючу здатність поверхні
висока адгезія до основи
паропроникна

Застосовується для фінішної обробки поверхні перед нанесенням мінеральних, акрилових та мозаїчних штукатурок або може використовуватись як самостійне фінішне покриття для декорування приміщень

Технічний опис
Сертифікат відповідності

Власні технології

ми завжди вдосконалюємо властивості нашої продукції та розширюємо асортимент

Власна лабораторія

ми даємо гарантію на кожну партію продукції, кожна партія проходить перевірку в нашій лабораторії

Власна формула

ми дбаємо про якість нашої продукції і самостійно розробляємо формулу для кожного нашого продукту

Ґрунтівка застосовується для фінішної обробки поверхні перед нанесенням мінеральних, акрилових та мозаїчних штукатурок або може використовуватись як самостійне фінішне покриття для декорування приміщень. Наноситься на гіпсокартонні, бетонні, цегляні та інші мінеральні поверхні. Обмежує і вирівнює поглинаючу здатність поверхні, не зменшуючи її паро проникаючі властивості. Для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Підготовка основи перед облицюванням

Основа повинна бути сухою та міцною, очищеною від бруду, жиру, пилу, моху, цвілі, без сольових виступів та інших забруднень. Всі тріщини потрібно заповнити сумішшю для влаштування базового армуючого шару Shtock . Розчин в цих місцях має висохнути та бути добре зв’язаним з основою. Поверхні, не призначені для обробки – захистити.

Виконання робіт

Перед застосуванням ґрунтівку необхідно ретельно перемішати. Засіб не розбавляти водою і не змішувати з іншими матеріалами. Допускається тонування ґрунтівки пігментними пастами. Ґрунтувальний засіб необхідно рівномірно нанести на поверхню малярним методом за допомогою валика, щітки або пензля в 1 шар. Час висихання заґрунтованої поверхні – від 2 до 4 годин. Оздоблювальні роботи слід починати через добу від моменту нанесення ґрунтівки. Після 24 годин з моменту нанесення ґрунтовки рекомендуємо починати роботи по нанесенню оздоблювальних матеріалів.

Неприпустимо проводити роботи по декоруванню фасаду під час атмосферних опадів, при сильному вітрі та при інтенсивному сонячному випромінюванні без спеціальних захисних конструкцій, що обмежують вплив атмосферних факторів. Свіжопроґрунтовані поверхні слід захищати від дощу, морозу та занадто швидкого висихання.

Витрата 0,2-0,3 кг/м2
Густина 1,45 г/см3
Час висихання 2-4 год
Час повного висихання 24 год
Температура застосування +5…+25 °С
Колір молочно-білий